Zavrieť

Porady

presun medzi pracoviskami

v mojej firme sa skoncil projekt ktory som robil a preto som nadbytocny .. firma ma chce presnut na ine pracovisko co ma ale je to v inej firme ...ano v zmluve mam napisane ze ma mozu tam presunut ... ale musim mat kvalifikaciu na tu danu pracu ..a a chcu aby som robil vozickara ale nema na to kurz a odmietol som ho robit ... tak by so mrad vedel ze co teraz ked ja tam nechem a oni ma nechu vyhodit tvrdia ze musim odist sam ... alebo ako mozem odist s firmy aby ma museli oni vyhodit ? vdaka zmluvu mam do 30.9.2018 a som tam 1,7 roka..
Naposledy upravil Janek2 : 26.04.18 at 15:19
4 komentárov     zbaliť
Mila123 pracovný pomer je na dobu neurčitú?
Janek2 zabudol som dodat ze zmluvu mam do 30.9 2018
veronikasad Projekt končí skôr? Zmenilo by sa miesto výkonu práce?
Janek2 moj projek uz skoncil a som tam nadbytocny mi tvrdia ...preto ma chu preradit.. ano o 3km dalej by som pracoval ..ale v zmluve mam ze mozem pracovat v bratislave .. ide ale o to ze nemam kvalifikaciu na tu pracu co mi ponukaju ..a ani si ju nebudem robit..ja len chcem aby ma vyhodili a zapatili mi tie dva mesiace bez toho aby som tam nemusel byt to odmietaju ze ma nechcu vyhodit .. ze musim odist sam ale potom mi nezaplatia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pracovný pomer na dobu určitú končí dňom dohodnutým v pracovnej zmluve

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Podla veroniky sudim ze treba spravit dohodu o skrateni doby urcitej alebo ta vyhodia po riadnom pruseri.
    Otazne ci pruser je aj odmietnutie prikazanej prace.
    Co je to ina firma? Mas zmluvu s ABC a.s. a ta druha je XYZ sro alebo ako?
    A ty co chces? Chodit do roboty, flakat sa (ked skoncil projekt) a brat vyplatu?
    Vozickara preco nechces robit? Nech ti firma vybavi kurz. Je to lepsie nez byt nezamestnany.
    Problem je mozno v lokalite - ta druha firma je niekde daleko?
    Janek2 no oni maju pracovisko aj inde ... a mozem pracovat v bratislave .. ja by som chel vediet ako to urobit aby mi oni zpalatili .. lebo tam ostat nechcem .. uz mam ine veci svoje rozbehnute ...a je to cca 3 km od seba vzdialene ... nie nemam zaujem robit vozickara vo vw a lietat ako handra sviatky piatky soboty nedele dvansatky nocne za par chechtakov..a oni ma nechu vyhodit chu aby som odisiel sam otial ..aby mi nemuseli platit

    presun medzi pracoviskami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.