Zavrieť

Porady

Zmena adresy spoločnosti

Dobrý deň, vedel by mi prosím niekto poradiť...dňa 21.5.2018 bola zmenená v OR adresa spoločnosti, a chcela by som vedieť či teraz od tohoto dátumu všetky prijaté faktúry aj všetky faktúry ktoré boli vystavené musia byť už s novou adresou firmy? Pretože mám veľa prijatých faktúr ešte so starou adresou po tomto dátume, tak že či to musím firmám vrátiť aby ich prerobili s novou adresou alebo to nevadí? Tiež mám zopár faktúr ktoré sú vystavené so starou adresou po tomto dátume tak či aj tie musím prerobiť a poslať nanovo? Za odpoveď vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    áno, je to povinná náležitosť faktúry, ak by sme mali dodržať úplne literu zákona nie opraviť prerobenim a zaslaním pôvodnej ale opravenej ale vyhotovenim opravneho dokladu... môže to by obyčajné oznámenie v ktorej vediete ktoré údaje meníte..

    Zmena adresy spoločnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.