Zavrieť

Porady

Predaj pouziteho oblecenia

Zdravim, znamy mi ponukol ze mi moze dovazat oblecenie zo zahranicia ktore je:
•bud vyradene z predaja
•nosene, pouzite
Ide o to ze tie veci mi priviezol v balikoch kopec, ja niesom schopny rozdelit to oblecenie na nosene a nenosene, podotykam ze to oblecenie je kvalitne, znackove a neposkodene. Mozem ho zaradit do predaja vo svojom eshope?
Alebo ako to riesit? Alebo neriesit? Sice clovek nemoze nijako prist nato ze dane rifle mal uz niekto na sebe pretoze su v 100% poriadku (nechapem ci ti ludia kupuju oblecenie na jedno pouzitie alebo co) noneviem ci sa nedopustam nejakeho podvodu. Za reakcie vopred dakujem
3 komentárov     zbaliť
ivka70 https://www.soi.sk/sk/Archiv/Nebezpe...econd-hand.soi
TK1991 "Ponúkané tovary musia byť primeranej akosti, funkčné, nepoškodené a zdravotne nezávadné. Garanciu zdravotnej bezchybnosti musí predávajúci vedieť preukázať potvrdením o tom, že textil bol preukázateľne vypraný alebo vyčistený a vyžehlený, podľa technológie predpísanej pre ošetrovanie daného materiálu. Výrobky musia byť označené čitateľnými grafickými symbolmi ošetrovania a údržby."


Viete mi povedat ako mam preukazat garanciu zdravotnej bezchybnosti? Ako sa to preukazuje? Snad si netocia na video ako sa to perie? Dakujem
vicktor Asi sa mysli ze doklad z cistiarne?
Ale ak to "operies" sam, si bez dokladu, tak ano, nachystaj si nejake foto.
Zajdi do kamenneho sekaca, vyber zopar veci a vypytaj sa na doklady z cistiarne ze co povedia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Predaj pouziteho oblecenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.