Zavrieť

Porady

Najde sa tu uctovnik ktory by mi riesil uctovnictvo uctovnictvo aj ked som flakac ? Potrebujem dokopat...

Ahojte Ludia,
Potreboval by som pomoct. Mam strasnu povahu a nepodal som uz 2 danove prizania proste som nato kaslal ale uz nemozem a nechcem a chcem to riesit. Len mam to v zlom stave a potrebujem niekoho kto ma dokope donuti natom popracovat a bude sa mi o to dlhodobo starat. Pracujem vo firme sam ale niesom zamestnanec mojej firmy. Potrebujem niekto kto mi bude davat rady vo firme a ako mam postupovat a vseobecne. Mam narocnu pracu a len pri predstave zeby som to mal ja riesit popri mojej praci ma dviha z kresla. Viem samozrejme ze to bude stat vela penazi a zopar pokut a tak podobne ale proste uz to musim riesit.

Nasiel by sa tu prosim niekto v Bratislave a okoli pripadne zapadne slovensko niekto kto ma povahu ma dokopat do veci pretoze ja som v tomto flakac

Dakujem
Naposledy upravil corya : 03.07.18 at 13:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    U PO - v podvojnom účtovníctve, ti žiadna účtovníčka zázraky na počkanie a nemožné do 3 dní - neurobí. Musíš sa zmieriť s tým, že dane treba platiť a ak si prekročil limit pre povinnú registráciu platitela DPH, bude ešte veselšie ...

    Ako fyzická osoba - živnostník by si si mohol pri zdanení uplatniť výdavky paušálom - od r.2017 60 % bez dokladovania účelu, max. 20 000€ ročne a v závislosti od výšky príjmu aj ročnú nezd.časť základu dane. Teda základ dane, z ktorého by si platil daň by bol podstatne nižsí ako u s.r.o.
    corya Ano ja tomu rozmiem ze to nebude jednoduche a ocakavam radovo tyzdne a mesiace a ze to bude stat prachy. Na toto je najlepsie si zavolat. ( limit som neprekrocil ) potrebujem proste niekoho kto mi pomoze z tychto problemov a potom len aby ma normalne usmernoval aby som nejake hovadiny nerobil. Ja sa radsej budem sustredit na svoju pracu a zarabat peniaze ako toto riesit. ja to neviem a nechcem to robit.
    Liptáčik Nič v zlom, ale ak Ťa k práci nedonútili ani povinnosti voči DÚ, ako vieš, že sa prinútiš spolupracovať s účtovníkom, ekonómom? Ja som mala dvoch klientov lajdákov a poviem pravdu, veľmi rada som sa s nimi rozlúčila. Nie je jednoduché takto spolupracovať-
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    corya Verim tomu ze peniaze niesu problem. Viac detailov ale cez telefon samozrejme
    vicktor Pre koho peniaze nie su / nemaju byt problem?
    Pre teba alebo pre hladaneho uctovnika?
    corya Pre hladaneho uctovnika. Samozrejme ratam ze to co pozadujem je nadramec klasickych veci. Je nemam problem zaplatit viac za sluzby druhym ludom. Mam len mentalny problem zaplatit statu a to ma dostalo do problemov.
    veronikasad si živnostník, alebo práv.osoba (s.r.o.) ?
    corya s.r.o.
      zbaliť
    Dav 03.07.18 10:20 odstránil(a) z Porady

    Najde sa tu uctovnik ktory by mi riesil uctovnictvo uctovnictvo aj ked som flakac ? Potrebujem dokopat...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.