Zavrieť

Porady

Ako odhlásim odberné miesto, ak neviem EIC kód odberného miesta?

Potreboval by som poradiť, ako mám odhlásiť odberné miesto, ktorého aktuálny EIC kód nepoznám. Chcel by som odhlásiť byt bývalého nájomcu, na ktorého nemám žiadny kontakt. Navyše nový nájomca už má aj novú zmluvu s dodávateľom elektriny. Skúšal som osloviť aj pôvodného dodávateľa elektriny, ale tam mi tvrdili, že odhlásenie blokuje nejako bývalý nájomca. Za poradu vopred ďakujem.
vicktor Ty si majitel bytu?
Odber elektriny si zabezpecuju najomnici sami? Potom je ukoncenie odberu v zaujme toho byvaleho najomcu.
Akoze nemas kontakt - meno, mail, mobil si vygumoval?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Asi nerozumiem ... vsak pozri fakturu alebo stranku dodavatela (potrebna registracia) alebo sa opytaj u dodavatela.

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Ak ma novy najomnik uz novu zmluvu tak nieje co riesit. Novu zmluvu by mu nespravili bez odhlasenia stareho.

    Ako odhlásim odberné miesto, ak neviem EIC kód odberného miesta?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.