Zavrieť

Porady

Zápis o vykonaní kontroly u zamestnanca na PN

Ahojte, viete mi prosim niekto poradit, ako by mal vyzerat taky zapis o vykonani kontroly u zamestnanca,ktory je na PN-ke este menej ako 10-dni. Alebo ma poslat na nejaky odkaz,lebo nic take som tu akosi nenasla.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ddano je offline (nepripojený) ddano

    ddano
    od 1. augusta vykonáva všetky kontroly Sociálna poisťovňa - aj v 10-dňovej lehote. Konzultovali sme to so SP pred týždňom. Napíš žiadosť o vykonanie kontroly u zamestnanca, prilož prefotenú maródku a o zvyšok sa postará SP.

    ciaaa je offline (nepripojený) ciaaa

    ciaaa
    Chcem sa opytat, ci to plati aj v tomto roku, alebo nie, ze pocas 10 dni pn, kontrolu vykona SP. Ak nie, nema niekto takyto zapis o vykonani kontroly?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ciaaa Pozri príspevok
    Chcem sa opytat, ci to plati aj v tomto roku, alebo nie, ze pocas 10 dni pn, kontrolu vykona SP. Ak nie, nema niekto takyto zapis o vykonani kontroly?
    Áno, platí, kontrolu môže vykonať iba SP.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ciaaa Pozri príspevok
    Chcem sa opytat, ci to plati aj v tomto roku, alebo nie, ze pocas 10 dni pn, kontrolu vykona SP. Ak nie, nema niekto takyto zapis o vykonani kontroly?
    Ja som akurát v piatok tiež hlásila o vykonanie kontroly našich PN zamestnancov, lebo sa dozvedáme, že chodia na fušky. Výsledok zatiaľ nemáme, dnes idem zistiť na SP.

    Zápis o vykonaní kontroly u zamestnanca na PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.