Zavrieť

Porady

Hľadám názov knihy

Dobrý deň. Dávno som čítala jednu knihu a zabudla som ako sa volá a kto ju napísal. Jedna sa o historický roman z anglického obdobia 19.st. Bohatý gróf sa chce oženiť a požiada o ruku mladú ženu. Jej otec je nadšený. Ona ale miluje účtovníka svojej tety. Tu si sa volá na pomoc a spolu kuju pikle ako nadejneho zenicha odradit. Všetci idú na výlet loďou a tej mladej je zle tak ide s tetou do podpalubia. Tam sa rozprávajú sa rozprávajú obe ako tá mladá ľúbi toho účtovníka. Lord ich počuje ale on sa už dávnejšie rozhodol oženiť s jej tetou. Koná sa ples kde ta mladá si oblečie biele šaty,nahlas sa chichoce a správa sa tak aby sa lord prestal o ňu zaujímať. Hlavnými postavami je ta teta a lord. Za vaše tipy vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenka.re je offline (nepripojený) Lenka.re

    Lenka.re
    Ahoj, neviem síce názov knihy, ale skús sa pridať na Facebooku do skupiny BURZA KNÍH ▲ ▲ ▲ NONSTOP, mne tam poradili, keď som hľadala knihu a nevedela si spomenúť na názov.

    A tu je link na tú FB skupinu.
    Naposledy upravil Lenka.re : 06.08.18 at 08:18 Dôvod: upresnenie
    Adri2610 Ďakujem za info

    Hľadám názov knihy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.