Zavrieť

Porady

prihlásenie pohľadávky do konkurzu

Rada by som vedela, či sa pohľadávka voči firme, ktorá je v konkurze prihlasuje do 60 alebo 90 dní.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tsatsiki je offline (nepripojený) tsatsiki

    tsatsiki
    upresnila by som: prihlasku podava veritel v dvoch rovnopisoch spravcovi na adresu jeho kancelarie a v jednom rovnopise na sud. Lehota je 45 dni od vyhlasenia konkurzu - aj spravcovi aj sudu. Na prihlasku dorucenu po lehote alebo dorucenu v lehote len spravcovi konk. podstaty alebo len sudu sa v konkurze neprihliada.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Prihlášku pohľadávky spolu s prílohami zašleš správcovi a súdu do 45 dní od vyhlásenia konkurzu.

    ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

    ANNAP
    kto už vypĺňal prihlášku pohľadávky nové tlačivo ?
    potrebujem súrne poradiť, alebo ak má niekto vyplnený vzor tejto prihlášky prosím prilep, prosííííím

    ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

    ANNAP
    betka vďaka, ale ja už prihlášku mám, len s jej vyplnením mám dilemu , preto som chcela vzor vyplnenej ak niekto má, alebo vie kde je..........

    m.novak je offline (nepripojený) m.novak

    m.novak
    Ako vyčísliť úroku z omeškania v prihláške , konkrétne kolonku 28 a 29 a30???Mám právoplatný a vykonateľný platobný rozkaz.

    prihlásenie pohľadávky do konkurzu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.