Zavrieť

Porady

Priebežná písomná správa pre UPSVaR, §49

Čaute čaute.
Sú tu už podobné témy, videl som ich, ale sú už zastaralé. Ide o to že po roku idem vypĺňať priebežnú písomnu správu o prevádzkovaní SZČ a o čerpaní príspevku. Zistil som, že hoc v dohode nazvali vzory týchto dokumentov "neoddeliteľnou prílohou k dohode", napriek tomu sa akosi oddelili, resp. ani som ich nedostal.

Absolútne sa mi nedarí ich vypátrať na internete, jediné čo som našiel je polročná správa, ktorá je už veľmi stará, teraz sa dávajú ročné správy. Viete niekto prosiiim kde tieto dokumenty nájsť? Ideálne spomenuté vzory.

EDIT:
Podarilo sa mi toho dopátrať, Prikladám to teda keby to niekto do budúcna hľadal. Priložil som aj starší vzor kde to je viac rozpísané.
Naposledy upravil Marek55 : 29.10.18 at 19:54
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Priebežnú správu nájdeš tu
    https://www.google.com/url?sa=t&rct=...QFUU8V71rEGfRQ

    Len neviem, či je možné upraviť ju tak, aby si ten "pokec" do nej mohol vpísať, alebo si ju musíš celú prepísať ...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Marek55 Toto práve nie je §49 ale §57 a upravovať si to naň to si netrúfam, kto vie koľko vecí tam je odlišných.
    A tiež to je len jeden z dvoch dokumentov.
    No nič zdá sa že predsa len budem musieť zbehnúť na úrad, zostáva mi primálo času. Ako prílohu to nedajú, a aj na webe im to chýba, bieda bieda.
    Marek55 Takže pani má dovolenku, vráti sa práve v deň kedy to už mám odovzdať. Nemôžem povedať, že som prekvapený, väčšina mojich návštev tohto úradu končí u toho že je potrebná osoba na dovolenke, alebo sa tam proste nenachádza a zaskakuje ju niekto iný. Tento krát som nemal šťastie ani len na to zaskakovanie. Neviem sa dočkať momentu keď s nimi už nebudem mať nič spoločné.
    veronikasad Našla som vzor aj k § 49
    https://www.google.com/url?sa=t&rct=...N9qxAp357MBmx2
    Marek55 Aha až teraz som si všimol ako som editol moj príspevok. Tvoja odpoveď bola skrytá. Tak vyzerá to byť to isté, šikovnejšia než ja.
      zbaliť

    Priebežná písomná správa pre UPSVaR, §49

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.