Zavrieť

Porady

zvýšenie mzdy v strede mesiaca?

Dobrý deň, ako sa v praxi rieši zvýšenie mzdy po uplynutí súšobnej doby- keď uplynula v počas mesiaca? teda nástup 7.8. a skončenie skúš. doby 7.11.2018. zamestnanec má dohodnutú mesačnú mzdu. V zmluve síce nemá uvedené zvýšenie platu po uplynutí SD, ale je tam ústna dohoda. teraz ma zaujíma, či sa má zvýšiť v tomto prípade až od 1.12.2018 alebo ako by som to v SW - mam Pohodu, vedela vypčítať, ak mu ju mám zmeniť od 8.11.2018. Ďakujem pekne za pomoc
misoft Bacha - ústna dohoda je jedno a papier (platový výmer) je druhé.
Zamestnávateľ môže povedať, že 7-ho zdvihne plat, ale pokiaľ nie je papier s uvedením od kedy... tak ani do systému nenahadzuj. Na základe čoho?
llentikaa Pravdaže , by sa v každom prípade robil dodatok ku zmluve, len aj ten potrebujem vedieť ku ktorému dátumu . Či sa vôbec v praxi zvyšuje mzda počas mesiaca a či a ako sa potom počíta mzda.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Da sa zmenit mzda aj uprostred mesiaca, mzdarka ale v takom pripade musi vypocitat manualne pomernu cast mzdy po starom a druhu cast po novom a sumu zadat ako hrubu mzdu.

    V praxi je to komplikacia, ktoru skor zamestnavatel riesi zvysenim az od nasledujuceho mesiaca.
    Da sa aj dopocitat rozdiel od 8.11. do 30.11. a doplatit v novembri ako odmena, ak zamestnavatel chce byt seriozny a dodrzat ustnu dohodu bez komplikovania vypoctu mzdy, ak ta sa robi v nejakom SW..
    llentikaa Rozumiem, a pomernu časť by som vypočítala asi tak, že nahram kalendárne dni jeden krat 7 dní a druhá pomerná časť 23 kalendárnych dní, vypočítam teda dve hrubé mzdy a tie spojím do jednej? Je tam niečo na čo si ešte treba dávať pozor?
    ivka70 Mzdu predsa pocitas na fond prac. casu v danom mesiaci, teda prva pomerna cast 5 dni a druha pomerna cast 17 dni.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Nekomplikuj si zivot. Ak zamestnanec po skusobnrj dobe zostava, zvyste mu mzdu od 1.11.2018.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    expeeert Dobrá rada, možno je to len pár drobných, ale tvrdili by ste to isté účtovníčke, aj keby išlo o Vašu mzdu? Sú to 2/3 mesiaca, kedy by už mohol mať viac (podľa prísľubu zamestnávateľa), ale aby si účtovníčka nemusela komplikovať život, tak bude mať menej..
    veronikasad Čítaj pozornejšie, zvýšenie navrhujem skôr ako uplynie skúšobná doba, teda v prospech zamestnanca ... Tých pár dní zamestnávatela určite nezruinuje ...
    expeeert Tak sa ospravedlňujem, sa mi tie dátumy poplietli
      zbaliť

    zvýšenie mzdy v strede mesiaca?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.