Zavrieť

Porady

Poškodené zariadenie, nedodanie súčasti dodávateľom

Firma nám dodala a namontovala väčší digestor.
Pri montáži pred 2,5 rokmi nám ale nedodali jednu časť filtra, ktorý mal brániť prenikaniu mastných pár do ventilátora, ktorý ústil von z budovy. Po 2,5 roku užívania bez jednej časti filtra, šírka filtra cca polmetra sa ventilátor a filter zaniesli tak, že bolo treba vymeniť. Samozrejme sme sa pripomínali, že nám chýba jedna časť filtra.. Po namontovaní nového motora a ventilátora, nám firma vyfaktúrovala celú časť. Máme to zaplatiť? Nebola to ich chyba, že sa nám to zanieslo, kvôli chýbajúcemu filtru? Filter následne po montáži nového motora dodali.
6 komentárov     zbaliť
ivka70 a reklamovali ste neuplne dodanie pred 2,5 rokmi?
liviag áno vedeli o tom, len sme telefonicky rozprávali, že to dodajú, bolo leto... ich výroba mala odstávku atd... a trvalo to 2 roky, filter bol ale zaplatený, len nedodaný.
ivka70 telefonicky nestaci, mali by ste mat riadne potvrdenu reklamaciu ... inak mozete zasa len telefonicky ziadat zlavu, ked bola chyba sposobena nimi (ak si to priznaju, kedze ziadne podklady nemate)
aj tak cakat 2,5 roka je naozaj dlho ....
sosak Ste neporiadni.... Vôbec vám nevadilo 2,5 roka prevádzkovať zariadenie, ktoré znečisťovalo vzduch a ľudia to na ulici dýchali. Pripomína mi to pouličný stánok niekde v Čine. Hovorí vám niečo sanitácia?
misoft Ešteže im na to neprišlo životné prostredie.... To by ten filter bol ich najmenší problém
liviag dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    "prosím o radu. kúpil som auto, ale dodali mi iba 3 kolesá. dodávateľ sľúbil dodať chýbajúce koleso. skúšal som na tom jazdiť, ale celé sa to pokazilo. mám zaplatiť opravu? je to predsa chyba dodávateľa, že mi nedodal jedno koleso".

    Poškodené zariadenie, nedodanie súčasti dodávateľom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.