Zavrieť

Porady

účtovanie zásob spôsobom B

ak sa v podniku zásoby účtujú spôsobom B, ako sa v praxi sleduje stav skladu? Ide o podnikateľa, ktorý predáva autokozmetiku pre autoumyvárky + náhradne diely pre autoumyvárky. Na sklade sa mu tovar nezdržuje dlho do mesiaca sa obmenia zásoby. potrebujeme ale sledovať koľko dielov a kozmetiky ide na ktorého odberateľa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Jednoducho, veď si povinná viesť skladovú evidenciu. Spôsob B na tejto povinnosti nič nemení.
    MirkaVav To že je firma povinna viest skladovu evidenciu všetci vieme. Asi som zle položila otázku.... Ide mi skôr o to, ako sa to rieši z pohladu skladu. Stačí vytvoriť makro v Exceli kde si firma bude evidovať stav a pohyb zásob alebo je praktickejšie mat k tomu skladový program? Ide o 200 položiek maximálne, mozno som ten pocet aj prehnala. Ide o novovznikajúcu firmu
    martinez ak sa jedna o maly pocet skladovych produktov, staci evidencia v exceli... ziadna pravna uprava neprikazuje, aby ste si kupili skladovy program..

    účtovanie zásob spôsobom B

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.