Zavrieť

Porady

Inventura tovaru

Potrebovala by som poradit. Pri inventure v sklade sa nasiel tovar, na ktory neexistuje ziadny doklad o nakupe. Clovek zodpovedny za inventuru ho zaradil do inventury tym, ze si ho ocenil cenou podla podobneho tovaru na sklade a zalozil na to uplne novu sklad. kartu. Problem nastal az v tedy, ked tento prebytok trebalo zauctovat, kedze k tomuto tovaru neexistuje ziadny dodaci list, ci faktura program to neakceptoval z toho dovodu, ze ked sa spustil prepocet cien na sklade,program nedokazal identifikovat tuto cenu, pretoze ma nastavenu spatnu kontrolu na doklady(faktury, dodacie listy,...) a ceny, ktorym bol tento najdeny tovar v sklade oceneni znuloval... Potrebujem najst riesenie ako zauctovat tento prebytok na sklade do uctovnictva...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

    obyvateľ SR Milan Benka
    Malo by sa to dať cez zaúčtovanie inventúrnych rozdielov. V softoch, kt. som mal k dispozícii sa to vždy tak dalo, netrebalo nič nové vymýšľať.

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    to benka: A ak by som zauctovala inventurne rozdiely a pri opatovnom spusteni prepoctu cien na sklade znova znuluje ceny? Co potom?

    Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

    obyvateľ SR Milan Benka
    Prečo by mal soft znulovať ceny ? Aký spôsob prepočtu cien vykonáva ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.