Zavrieť

Porady

Ako otvorit vzorkovu predajnu nabytku

Dobry den. Prosim viete mi poradit,co vsetko potrebujem vybavit/mat schvalene ,ak si chcem otvorit vzorkovu predajnu z nabytkom ?hladam tuna v prispevkoch,konkretne mi nenaslo nic k mojej otazke(ak neratam,len cisto o obchode otazky),ale zaujima ma konkretne predajna nabytku co vsetko a kde je potrebne na akom urade vybavit. Som novacik a absolutne sa nevyznam v tomto smere. Budem velmi vdacny za kazdu radu. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    s nábytkom....je správne napísané
    najprv máš s firmou / firmami dohodnuté, že s nimi budeš spolupracovať? máš dohodnutú maržu? aby sa ti to rentovalo....
    chceš podnikať ako PO? FO?

    Joselito je offline (nepripojený) Joselito

    Joselito
    Nechcem s nabytkom! Chcem vzorkovu predajnu nabytku firmu mam poriesenu aj cenu ,zaujima ma co potrebujem,ake vybavenie,potvrdenia ,schvalenia l otvoreniu predajne
    Na aky urad ,ci aky papier ,ci kde,odkial pokladnu ,ake podmienky pre hygienu atd... chcem byt FO
    karol3333 Potrebuješ platnú nájomnú zmluvu , alebo list vlastníctva na priestor, kde chceš podnikať. Ohlásenie na príslušnom mestskom, alebo obecnom úrade / otváracie hodiny a pod. Ohlásenie prevádzky na živnostenskom úrade. Potrebuješ mať , ak to nemá samotné obchodné centrum poriešenú otázku BOZP a PO: Samozrejme pokladňu,
    Pripojené siete / elektrina, internet/
    Ak máš vzorky vyššej hodnoty aj zabezpečenie.
    Nahlásenie odpadu, ak to nerieši prenajímateľ.
    Nezabudnúť na hygienu
    Ostatné je už možné doriešiť v priebehu chodu predajne.
    Joselito Dakujem velmi pekne. Skvela rada. Vdaka

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Joselito
    Nechcem s nabytkom! Chcem vzorkovu predajnu nabytku firmu mam poriesenu aj cenu ,zaujima ma co potrebujem,ake vybavenie,potvrdenia ,schvalenia l otvoreniu predajne
    Na aky urad ,ci aky papier ,ci kde,odkial pokladnu ,ake podmienky pre hygienu atd... chcem byt FO
    Také isté, ako keby si zakladal normálnu predajňu.... ujo Gúgeľ nájde!

    Joselito je offline (nepripojený) Joselito

    Joselito
    Tam hladam,ale kedze po 18rokoch zivota mimo Slovenska nemam absolutnu predstavu,ako to doma funguje hladal som radu od ludi.co sa v tom vyznaju,ci maju skusenost! Vdaka

    Ako otvorit vzorkovu predajnu nabytku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.