Zavrieť

Porady

Zmluva so Skylinkom a úmrtie užívateľa

Ahoj poraďáci. Mám takýto problém. Umrel manžel, ktorý mal zmluvu so skylinkom, zriadenú dňa 23.11.2017 na 24 mesiacov..Dedičnechce naďalej využívať toto a tak požiadal o zrušenie zmluvy z dôvodu jeho úmrtia.No a skylink naúčtoval skoro 20€ za predčasné zrušenie zmluvy. Je toto normálne? To je absurdné!!! Veď on umrel a nikto to ďalej nechce využívať:!!!. To má platiť aj po smrti? Potom nech si vymáhajú od mŕtveho poplatok. Poraďte, čo s tým? Ďakujem. To je neuveriteľné. Človek ani po smrti nemá pokoj. Neviem, ale skylink už kartu vypol. Nomálne, slušne im bolo oznámené, že umrel a rušíme zmluvu. Ale slušnosť sa v tomto štáte nevypláca. toto nie je štát pre slušných ľudí. Mám teda urobiť storno zrušenia zmluvy?

Ahoj poraďáci. Problém je vyriešený. Navrhli, že ak zaplatím tých 20€, celé zariadenie na satelitný príjem si môžem ponechať. Ja som toto prijala a je to vyriešené. Ja neviem, či som spravila dobre, alebo nie, ale vyriešiť som to chcela. Ja si svoje záväzky vždy plním a nemám rada nedoriešené veci. V priebehu roka mi umreli traja členovia rodiny a všetko sa muselo riešiť. Čo bolo treba to som uhradila. A keďže teraz bojujem s oveľa, oveľa väčším problémom, potrebovala som toto čo najskôr vysporiadať. Mozno sa ešte ozvem, ak budem potrebovať radu. V každom prípade, všetkým Vám ďakujem za záujem, názor, radu
Naposledy upravil Laurinkai : 03.12.18 at 15:03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Niekto ma podivne pravne vedomie (bezvedomie, sebavedomie).
    Co ak zomrie clovek s uverom? Chacha, nech si banka pyta od mrtveho.

    Precitaj zmluvu a podmienky a postupuj podla toho.
    Laurinkai Do zajtra sa majú vyjadriť. Podmienky som čítala. A preto sa bránim.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Strana 3, bod 8.7 - 8.9

    https://www.google.com/url?sa=t&rct=...ub0X04E7ZZj9ir

    ======================
    " Laurinkai
    Ale slušnosť sa v tomto štáte nevypláca. toto nie je štát pre slušných ľudí. "

    Slušnosť je platiť svoje dlhy, záväzky a pohľadávky.
    Vyhýbanie, odkladanie, robenie mrtveho chrobáka, nedodržiavanie podmienok zmlúv nie je určite to pravé pre slušných ľudí.
    -----------------------------------
    " Laurinkai
    Presne tak, základom je nedať sa, lebo by nás hocikto ošklbal o všetko. Čítam tú zmluvu dookola. Tá zmluva je des. Napísaná malým písmom a slabo vytlačená. Takže bez okuliarov ten kto má problém s očami to ani neprečíta. "

    Amen !

    Zmluva so Skylinkom a úmrtie užívateľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.