Zavrieť

Porady

Pesticid na svrab

Popri práci som chytila svrab.Liečila som ho Infectoscabom avsak prebehol mesiac a znova je späť.Vsetko odznovu!Lenze teraz som v zahraničí a este 2 týždne a nemam moznost ísť k Dr.Videla som sprej ,s permetrinom i s pyretrinom,na hmyz,pesticidy,napadlo ma,ze by som to mohla poriesit s nim ako sos v tejto neblahej situácii.Určite by to pomohlo no čo na to ludsky organizmus,nikde na webe sa nezakazuje a nieje vylucne jedovaty pre cloveka.Ísť do toho?Porazí ma asi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Môžeš sa obliať čím chceš,ale pokiaľ neurobíš hygienické opatrenia,nepomôže Ti to.Svrab máš doma vo všetkom čo je z látky.Takže ak sa natrieš Infectoscabom a potom siahneš do skrine,oblečieš si podľa seba čisté prádlo,máš to nadalej.Všetko čo je doma z látky treba do jedného vreca,skrine dezinfikovať,spraviť čistý priestor a prať,žehliť,prať,žehliť....Nepomiešať prádlo vypraté s prádlom zatiaľ nevypratým.Platí pre všetko čo je doma z látky.
    Potom Infectoscab podľa návodu,sprcha a obliecť do práve vypratého sadnúť do vyčisteného,periny práve vypraté atd.No a pomohlo by keby si vedela od koho to máš,lebo nezabudnúť na skrinku a veci v práci a tiež nezavesiť svoj kabát na druhé.
    jetovkeli Áno.To už som raz urobila a zrejne som niečo podcenila .No teraz nemam moznost si dat predposat tu mas tak musim použiť nejaku alternatívu a tou je Pyrethrin.Pesticid prirodny.Na webe sa pise o nom -Účinná látka se pro člověka i ostatní savce považuje za nejedovatou. Orálně nebo přes zdravou kůži může být jen stěží přijata. Tyto přirozené látky spadají do skupiny pyretrinů.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.