Zavrieť

Porady

problem s vydanim maleho technickeho preukazu

Dobry den potrebujem poradit kupil som auto a stary majitel neodovzdal maly technicak. stale mi tvrdi ze ho odovzdal ale policajti mi novy nechcu dat z dovodu ze stary nieje odovzdany. poradte prosim ako postupovat dakujem
misoft Starý majiteľ síce tvrdí, ale môže to dokázať? Policajti tvrdia, ale majú o tom záznam, že odovzdal? Nie? Tak asi neodovzdal, starý majiteľ asi plánuje nejakú "levárnu".
Ako z toho? Nahlásiť stratu..... zaplatiť za vydanie nového malého TP.
Ak sa to podarí, tak starý malý TP bude bezcenný, prípadný držiteľ by pri kontrole dostal po prstoch od policajtov.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    choď na Dopravný inšpektorát.. spolu s ostatnými dokladmi a tlačivom o zápis držiteľa (nepíšeš či ide o prevod držby v okrese alebo prihlásenie z iného okresu, to je ale nepodstatné rozdiel je len v tlačive) predložíš tlačivo Čestné vyhlásenie o strate.. do Menovaný uvádza, že..... stratil OEV časť I., plus samozrejme údaje o vozidle..
    Naposledy upravil Žabinka : 30.11.18 at 11:20
    majo223 ďakujem za pomoc už mi ho dali
    vicktor Za čestné pionierske.

    problem s vydanim maleho technickeho preukazu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.