Zavrieť

Porady

Ktorí štátni zamestnanci podávajú MP?

Radový zamestnanec štátnej správy, bez funkcie, dostal oznámenie že podľa § 114 odst 5) bod b) zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe je štátny zamestnanec povinný podať majetkové priznanie. Otázka: podávajú aj radoví zamestnanci štátnej správy MP?, myslela som že len vedúci a funkcionári. Alebo neviem či im to posielali hromadne na všetky služobné maily. Prosím poradte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nasla som toto, ak sa stav nemenil.
    Len pri zamestnancoch vo verejnom zaujme plati tusim to, ze len veduci zamestnanci maju povinnost.
    http://www.epi.sk/tlacivo-formular/m...amestnanca.htm

    Majetkové priznanie štátneho zamestnanca
    Štátny zamestnanec je počas trvania štátnozamestnaneckého pomeru povinný podať majetkové priznanie. Štátny zamestnanec je povinný podať majetkové priznanie do 30 dní odo dňa vzniku štátnozamestnaneckého pomeru podľa stavu ku dňu vzniku štátnozamestnaneckého pomeru a do 31. marca každého kalendárneho roka podľa stavu k 31. decembru predchádzajúceho kalendárneho roka.

    Právny stav od: 8. 2. 2017
    Dátum publikácie: 8. 2. 2017
    rennka Ďakujem Ivka, toto som našla aj ja, len nikde sa mi nepodarilo nájsť o ktorých štátnych zamestnancov sa jedná, či sa to týka všetkých, alebo len tých čo majú nejakú vedúcu funkciu....
    ivka70 Podla tohoto je to akykolvek zamestnanec v statnozamestnaneckom poemre.

    Ktorí štátni zamestnanci podávajú MP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.