Zavrieť

Porady

Pre poslanie cenovej ponuky konkurencii

Dobrý deň. Dával som ponuku na prácu pre Bytové Družstvo . Dnes som sa dozvedel že konkurenčná firma ktorá tieto práce momentálne vykonáva má moje kópie oprávnení a cen ponuku ktoré som poslal priamo osobe na BD emailom .Tento dôkaz že majú moju cen ponuku mi posunul niekto z BD pre skenovanú anonym poštou. Ako postupovať aby sa už moje cenové ponuky nedostali ku konkurencii ešte pred ukončením výberového konania keď požadujú zaslať ponuky emailom na určitú osobu. Môžem sa niekde sťažovať za zverejnenie mojej cen ponuky konkurencii.
Nemôže isť aj o porušenie ochrany osobných údajov keď zverejnili konkurencii všetky údaje mojej firmy IČO, DIČ aj č. účtu ako aj mojich oprávnení.

Ďakujem Rasťo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ak BD nevypísalo oficiálnu obchodnú súťaž, nemáš sa ako brániť.

    Zrejme si bol zneužitý ako prostriedok toho, že zamestnanec BD dohodil kšeft niekomu, komu z akéhokoľvek zištného dôvodu chcel.

    V podstate to nie je nelegálne.

    Pre budúcnsť daj BD pred odovzdaním ponuky podpísať Dohodu o mlčanlivosti.

    Pre poslanie cenovej ponuky konkurencii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.