Zavrieť

Porady

inv. dochodok

Zdravim, idem sa opytat, prisiel mi na ucet dochodok inv. so spatnou platnostou, takto uvedene Dochodok od 01.04.2018 - 03.03.2019, za kolko mesiacov je to ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    je to presne za celé to obdobie, ktoré tam je uvedené. Teraz budeš mať výplatný termín vždy 4-tého dňa v mesiaci
    - opravujem, že asi bude výplatný termín 3- tieho v mesiaci ... a dostaneš už 3.3.
    (pozrela som na svoje) ☺ dôchodok sa vypláca dopredu
    Naposledy upravil Katy a R : 02.02.19 at 13:38
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Darina1234 dakujem, aj ja som myslela, ze dostanem najblizsie v 3/2019, veronika pise ze 4/2019 tak neviem teraz
    Katy a R nechaj sa (hádam milo) prekvapiť dopredu sa platí
    veronikasad Mas pravdu,. 4.3.
    misoft Či štvrtého, alebo tretieho - to je fuk.... len aby bolo!
    Tweety Čudne to SP počíta.
    Katy a R mne sa to ani nezdá čudné - do 3.3. už dostala. A od 4.3. jej budú teraz vyplácať - no a vyplácajú dopredu (3.). keby to nebolo na účet, tak to má 4.3. - lebo pošta vypláca len párne dni (ak sa to v poslednej dobe nezmenilo?)
    Tweety Tak je potom ten jedeň deň 2x nie? Napr. pri zvyšovaní, termín napr. 8., doplatia 1.-8. a potom 8. už riadny zvýšený. Len ako je to potom ak je napr. 25., to je potom dôchodok skoro dvakrát, či zle uvažujem?
    Katy a R nie - "poukazujú" dopredu (aj ja to tak mám) - na účet. Terazky pozerám kalendár - že zrejme bude na účte už 1.3. - lebo 3. je nedeľa☺
    Tweety Ok
    Mária27 Výplatné termíny sú párne čísla 2. - 24. deň v mesiaci. Okresné dôchodky sú 23. v mesiaci. Dostala si doplatené od 1.4.18, teraz dostaneš 4.3.19 - aj keď ti môžu reálne prísť peniaze skôr, lebo 4. už musia byť na účte určite.
    Katy a R aj som už písala, že do 3.3. už dostala - teraz bude mať vyplatené od 4.3. do 3.4. - ale bežne by jej poukázali 3.3. na účet - lenže to je nedeľa, tak na účte to bude mať už v piatok 1.3. ☺ - kebyže poštou - tak až 4.4. (toto píšem po kontrole účtov ).
    nikedy dávnejšie možno VUBka mala opozdené platby , neviem ako teraz?
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Áno tak, terazky si dostala už aj za posledný mesiac február a marec od 1. do 3., t.j. do termínu dôchodku. 3.3.dostaneš za marec.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    12 mesiacov, za marec sa vyplaca vopred
    veronikasad Najbližší dochodok dostanes 4.3.2019, uz vo vyske, ktoru mas vo vymere. Nezabudni nahlasit v mzdovej uctarni, mzdarka bude mat radosť
    Mária27 Veronika, nie 11 mesiacov? Dôchodok sa vypláca v marci za marec. Veď aj keď ti zvyšujú dôchodok od januára, dostaneš ho zvýšený v januári.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.