Zavrieť

Porady

Vyplňanie DP pre FO za rok 2018 typ B na stránke Finančnej správy

dobrý deň - skúšal som vyplniť DP pre FO typ B, ale neustále mi tento formulár hlási nasledovnú chybu " Ak je aspoň jeden z riadkov r.82, r.85, r.92, r.95, r.101, prílohač.2 r.10 alebo príloha č.2 r.13 väčší ako nula, tak vyplňte v XIII. oddiele údaje o príjmoch zo zdrojov v zahraničí. " Pritom na uvedených riadkoch nemáme vyplnené nič, vôbec žiadne príjmy v zahraničí neevidujeme. A pri tlači formulára to hlási chybu - " Formulár obsahuje logické chyby, ktoré je možné upraviť. Logické chyby nebránia vytlačeniu formulára " Zabudol som niečo vyplniť ? ale neviem čo ? Nemáte niekto prosím podobnú skúsenosť ? Rovnako " blbne " aj aplikácia eDane. Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Mne to včera robilo to isté, či s nulami alebo bez... Chyba je u nich. Tiež som sa včera večer na to pýtala tu https://www.porada.sk/t314183-elektr...ml#post3079294

    Takže prišla som na to, že to bude prehliadačom. V Opere prebehne kontrola úspešne. V Chrome a Edge mi vyskakovala logická chyba. Firefox som neskúšala.
    Naposledy upravil zanetth : 15.02.19 at 10:44

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Nemáte príjmy zo zdrojov v zahraničí, ale FS to nevie. Nevyplnili ste riadok 82, dajte tam nulu a pokračujte.

    1. Firefox
    2. Nepoviem jedno DP, ale viac? Ručne? V dnešnej dobe?
    Neviem ako to majú iné programy, niekedy sa dalo v Alfe , teraz tuším TAXA
    Naposledy upravil kukučka : 15.02.19 at 18:46 Dôvod: doplnenie
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zanetth Je to úplne jedno, či je v r. 0 alebo nič, chybu hlási tak či tak.
    kukučka Ja som to včera v noci kvôli tebe skúšala a po zadaní nuly mi už pri kontrole nehlásilo chybu.
    zanetth Cez, ktorý prehliadač sa prihlasuješ? Skúšala som aj dnes, cez iný prehliadač, aj s nulou aj bez nuly, stále mi to vyhadzuje logickú chybu. Tak ja už neviem. Nevadí, hlavne že to viem poslať aj s logickou chybou.
    Stanka_2008 ved toto, ja som to skúšal tiež s nulami,do všetkých koloniek, iadkov r.82, r.85, r.92, r.95, r.101, niekde je potom nejaká finta, ked to Kukučke funguje...
    zanetth Ja som to nahlasovala a prišla mi okolo štvrtej odpoveď z FS, že už je to odstránené. Teraz večer som posielala ďalšie DP a už to bolo v poriadku.
    Stanka_2008 tak som od riadku 82 " vynuloval" všetky riadky,k de som nepotreboval zadať žiadnu hodnotu. Pomohlo to, vďaka Kukučka. Ala je aj možné, že to to prebehlo zálohovaním a znovaotvorením súboru... každopádne to teraz "neblbne" ... mne len išlo o to, že ked niekomu pošlem súbor a vloží si ho cez portál do FS, nedajbože stlačí kontrolu, aby mu to potom nevyhadzovalo chybu, ktorá vlastne nie je ... Ďakujem
    kukučka Niekedy sa človák natrápi...
    Stanka_2008 áno ale vedel som že chybu nemám...a to nie je jedno DP, budem ich mať viac
    kukučka Máš účtovný program? Ešte dva dni v Krose zľava. TAXU si pozrel?
      zbaliť

    Vyplňanie DP pre FO za rok 2018 typ B na stránke Finančnej správy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.