Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    asi by to chceli citat aj odkazy ... v tomto pripade 11), ale aj poucenie ... a citat aj s pochopenim ... ako zivnostnik predsa nie si zamestnanec, prijem zo zivnosti predsa nie je prijem zo zavislej cinnosti
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    iwusa ano to ja viem,ale mala som príjem aj zo závislej činnosti aj zo živnosti. Aj tak ďakujem.
    Katy a R to poučenie na vypnenie DP FS vydáva preto, aby si ho ľudia, ktorí idú robiť DP hádam aj prečítali!- či? Máš tam vysvetlenia aj presný postup.
    https://www.porada.sk/314333-pouceni...ml#post3079732
    Tweety Katy, návody sa čítajú až keď všetko ostatné zlyháva.
    Katy a R tak veru ...Mimo témy: že radšej tu bude okolo jednej samozrejmej veci (ktorá je presne vysvetlená v poučení) debata a vysvetľovanie na tri strany! .. a nedajbože ešte pozrieť do zákona !?
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Dáš tam príjem zo ZČ, teda príjem od zamestnávateľa. Ak ich máš viac, potom od všetkých.

    Do DPFO B v riadku 38 úhrn príjmov od všetkých zamestnávateľov mám dať súčet príjmu od zamestnavateľa a príjmu zo živnosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.