Zavrieť

Porady

vyplnenie DPFO str.17-príloha č.3

Poprosím o poradenie či je DPFO-B príloha č.3 dobre vyplnená ak do SP nemal v r.2018 povinnosť platiť ponechá sa r.11 prázdny (resp. dá sa nula)?

Ak do ZP uhradil na preddavkoch 574.56 dá sa do r.14
Ak mal z r. 2017 nedoplatok 176,62 kt. uhradil v r.2018 dá sa spočítaním celkovej čiastky teda aj preddavky+nedoplatok)celková suma 751,18 do r. 13?

Je to takto prosím správne?
Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Presne tak ako píšeš. Keby si si bola prečítala poučenie, nemusela si zakladať túto tému.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped Ďakujem veľmi pekne Veronika akurát som aj pozerala do poučenia a nie je mi jasné že ak mám ZD 1400 a teda na r.90 mi vyjde nula, čo aj pýta tlačivo na FS na vyplnenie, ostatné nuly sa nikde nepíšu? Už mi nikde nuly vlastne nepýta. Lebo v poučení je síce uvedené že sa do riadkov dá nula ale ak to a to... a už fakt v tomto prípade nerozumiem.
    Veľká vďaka ešte raz za pomoc.
    veronikasad Vyplňam cez Kros, nuly mi dáva na r.90, 91, 100, 104, 105, 107, 113 a 125. Kontrolou na stránke FS prechádzajú bez problémov, už som ich odoslala.
    Mirka80 aj mne vyskocila ze chyba 0 na riadku 90..do ostatnych nezadavam.
    maped Mirka ja som dala ešte do r. 105,107,113 a 125 aby bolo zrejmé že daň na úhradu je nula.
    Mirka80 dakujem..ano je to logicke...

    prosim Ta a na prednej strane DP ti tiez svietilo nielen DIC ale aj datum narodenia danovnika? mne nahodilo oba udaje
    maped mne nesvietil d. nar., zadala som iba DIČ...musíš dať iba DIČ pozri či je všetko správne vyplnené.
    Mirka80 mne oba potiahlo automaticky do tlaciva ked som sa prihlasila cez ID cez FS...
    ide to ale ručne vymazať
    maped tak vymaž d.nar. nechaj iba DIČ a daj kontrolu údajov...ak dá údaje sú korektne vyplnené, je to v poriadku :-)
    Mirka80 ide to...kontrola prebehla uspesne
      zbaliť

    vyplnenie DPFO str.17-príloha č.3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.