Zavrieť

Porady

jóga

ahojhe,
neviete mi poradit kde v Kosiciach sa da cvicit jóga?
Uz dost dlho hladam na internete a neviem nic najst.
Mam zaujem o ciste fyzicke cvicenia z jógy - teda bez nejakych tych meditacii.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    Zdá sa mi , že v Metropole, skús tam zájsť vo vchode je vždy rozvrh hodín čo sa kedy cvičí.

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    kattka.c
    myslis to centrum na sturovej?
    Áno na Štúrovej 32, ale vchod je z boku hore po schodoch ako je ten novinový stánok. Sa to volalo predtým Telovýchovná jednota Metropol , teraz je to AHA - FIT Dom kondície a zdravia. Tel. 62 203 95 . Viem , že je tam aerobic - "rôzne druhy", posilňovňa, brušné tance , karate, a ešte neviem čo všetko ale myslím , že aj joga tam bude. Skús tam zavolať.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Mám kazetu doma, samozrejme len pre začiatočníkov - 1.diel. Je výborná a cvičím kedy chcem. To som prehnala, mne sa vlastne nechce. Takže kedy nutne potrebujem. Je to vynikajúci relax a postaví ma to na nohy. Doporučujem všetkým v časovej tiesni, keď nie je možnosť prispôsobiť sa cvičiteľom.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    AntekaK
    Ahoj, spýtam sa na tú kazetu, ako sa volá, kto je autorom a vydavateľstvo?
    Fitness Joga, česká cvičiteľka Buzková 1,2,3, v každom Tescu. 2-ku a 3- ku som ani neskúšala. Jednotka Vás umorí až až. Želám Vám príjemný relax.

    kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

    kattka.c
    Evaman
    Áno na Štúrovej 32, ale vchod je z boku hore po schodoch ako je ten novinový stánok. Sa to volalo predtým Telovýchovná jednota Metropol , teraz je to AHA - FIT Dom kondície a zdravia. Tel. 62 203 95 . Viem , že je tam aerobic - "rôzne druhy", posilňovňa, brušné tance , karate, a ešte neviem čo všetko ale myslím , že aj joga tam bude. Skús tam zavolať.
    Dakujem, skusim sa tam spytat.

    pochemi je offline (nepripojený) pochemi

    mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac pochemi
    Ja sa tiež cítim ako zbitý pes a potrebovala by som súrne nejakú aktivitu na moje telo... neviete o dobrom cvičení jogy alebo kalanetiky v Bratislave? Rada sa k niekomu pridám. Bývam v Ružinove ale prídem v rámci BRATISLAVY hocikde, ak je cvičenie fajn.

    ala 13 ak niečo zistíš daj mi prosím vedieť

    Ivuška je offline (nepripojený) Ivuška

    Ivuška
    V Košiciach existuje Spoločnosť priateľov jógy a majú sídlo niekde na Kováčskej. P. Mišík vedie už roky veľmi kvalitné kurzy. Viem, kde ich mal minulý šk. rok, ale kde nudú prebiehať tohto roku, neviem. Skús mu zavolať. Kontakt na neho nájdeš aj na www.putnici.sk :-)

    hanulla je offline (nepripojený) hanulla

    žena plná energie hanulla
    Vie niekto kde sa cvičí joga v Nitre? povznesie to nielen naše ubolené chrbáty ale aj duša si oddýchne

    Marta_B je offline (nepripojený) Marta_B

    Marta_B
    Pán Mišík cvičí jogu aj v obchodnom centre na Mierina poschodí. Ja už chodím tretí rok. Cvičenie je vždy v utorok o 16,45 hod. a druhé cvičenie je ihneď za prvým o 18,00 hod. Poplatok za jedno hodinové cvičenie je 50,-, alebo na celý školský rok 1.100,-. Ale joga sa bez meditácií a správneho dýchania cvičiť nedá. Všetko je to o uvoľnení stresu z celého dňa. Doporučujem každému je to vynikajúce na precvičenie chrbtice.

    KittyS je offline (nepripojený) KittyS

    KittyS
    Joga bez meditácii, je ako piť a nejesť. Aj keď samotné cvičenie je veľmi prospešné k zdraviu! Meditácia ukľudní nervy, mysel, zbaví ťa zlých myšlienok. V tom je tá harmónia. Cvičenie jogy sa začína aj končí krátkou meditáciou.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Nájdu sa Poraďáci, ktorí cvičia jógu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.