Zavrieť

Porady

DNA test, haplotyp,

Zdravim. Chcem si dat spravit genealogicky test DNA. Neviete kde je to "naj" ? ? Otcovska linia...haplotyp...atd.? Pripadne cena ?Napr. o "myheritage" viem, no hladam nieco na SVK. Dakujem
8 komentárov     zbaliť
afrikánka V BA máš, aj v CZ...ceny 100-200€. vygúgliš..
mirmas Dakujem. Cakal som osobne skusenosti. Google neukaze ani rychlost , ani spokojnost s prevedenim.
afrikánka Chceš to k rodokmeňu, alebo iba tak? No, nič moc, výsledok...niekoľko tisíc rokov nazad, ako putovali predkovia. Volala som do Prahy tiež o haplotyp, ale ako mi vysvetlili, čo asi zistia, stratila som záujem. Moje očakávanie to nesplnilo.
misoft A napokon sa zistí, že prapraprapraprapraprapraprapraprapredok z otcovskej línie i tak pochádza z opice
mirmas Ano, chcem to aj k rodokmenu. Pre rozsirenie vedomosti.....a tiez nemam kam davat peniaze :-D
afrikánka A z matkinej tiež, vraj sme sa začali rozliezať z Afriky a žili sme istý čas aj s Neandertálcami, krížili sa s nimi, ale nakoniec vymreli, vytlačili sme ich.
Ale z opice sme sa nevyvinuli, to je už tutovka, Darwinova teória je prekonaná, niekde sa už ani nevyučuje. Nepodarilo sa mu preukázať pôvod prvej bunky
mirmas ano, vseobecne sa tvrdi, ze prva zena bola ciernej koze.....mno museli prelietat blizko slnka ked prichadzali na nasu planetu :-P
afrikánka Ked to bolo po polnoci, ako aj ty komentujes, je jasne, ze bola cierna. Poulicne osvetlenie asi vtedy nebolo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.