Zavrieť

Porady

Bezplatné vyšetrenie znamienok v BA

Kde a kedy je možné ho absolvovať tento rok? Na webe som našla info len o minulých rokoch, takmer nič aktuálne.
kopretinka Ja som našla toho dosť,asi mám iný gúgel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    http://www.sds-sk.sk/
    mmch, včera som si bola dať vyšetriť znamienka v Zv, normálne som bola objednaná, mimo tejto akcie, a bezplatne mi znamienka vyšetrili.. na to nepotrebuješ žiadnu bezplatnú akciu, či?
    Jarka 1 No, ono asi ako kde. V Trnave som sa stretla s prístupom, že znamienka si mám dať vyšetriť inde a za poplatok. Nie na kožnom. Neochotne mi jedno skontrolovala.
    Žabinka tak to je blbý taký prístup.. hlavne že všade upozorňujú že dajte si vyšetriť znamienka..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ale veď je to v podstate jednoduché.
    Na webe je (ako vravíš) staršie info.
    Nuž si tie dané linky otvor, vyhľadaj kontakt a napíš mail, zavolaj, choď osobne...to za teba nik neurobí. A budeš to mať z prvej ruky.
    veve_IX Ďakujem za zbytočnú radu. Bez neužitočných komentárov sa obídem. Predpokladala som, že ľudia sú natoľko inteligentní že na konkrétnu otázku budú reagovať tí, ktorí vedia konkrétne poradiť a nie ukecaní pisalkovia, ktorí sa hrajú na vševedkov ale nič nepovedia. Navyše, my sme si nepotykali.
    buchač veve_IX (Dnes 09:09) Ďakujem za zbytočnú radu. Bez neužitočných komentárov sa obídem. Predpokladala som, že ľudia sú natoľko inteligentní že na konkrétnu otázku budú reagovať tí, ktorí vedia konkrétne poradiť a nie ukecaní pisalkovia, ktorí sa hrajú na vševedkov ale nič nepovedia. Navyše, my sme si nepotykali.
    ====================
    Na hlúpu otázku primeraná odpoveď.

    Že si ty nenašla, to len svedčí o tvojej sprostosti, lenivosti, pohodlnosti.
    Ale čo čakať od absolventa sociálnej práce ???
    Decko moje...ty sa ešte veľa musíš učiť, aby si sa v živote nestratila.

    To tykanie je bežným zvykom na nete...to ťa v tej Trnave na škole nenaučili ?

    Bezplatné vyšetrenie znamienok v BA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.