Zavrieť

Porady

Biele zuby

Poznáte niekto nejaký spôsob ako pekne vybieliť zúbky???
Usporiadat
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Osobná skúsenosť - vysporiadať sa s kávou a červeným vínom .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

A s nikotínom.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ešte zájsť k zubárovi a oni vedia vybieliť zúbky.. ale zas to aj niečo stojí
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Tomáško
Poznáte niekto nejaký spôsob ako pekne vybieliť zúbky???
dostat v lekarni pruzky na bielenie.
stoja jednorazovo okolo 600,-Sk
je to ale dost nezdrave.

suhlasim-vysporiadat sa s kavou, cajom, nikotinom
0 0
4326 4326

4326 je offline (nepripojený) 4326

Nepijem sice kávu ani nefajčím ale občas sa mi stane, ze zúbky potrebuje trošku obieliť a používať sódu bikarbónu a potom klasicky zubnú pastu.
0 0
Tomáško Tomáško

Tomáško je offline (nepripojený) Tomáško

4326
Nepijem sice kávu ani nefajčím ale občas sa mi stane, ze zúbky potrebuje trošku obieliť a používať sódu bikarbónu a potom klasicky zubnú pastu.
Sóda bikarbóna pomáha,ale zároveň veľmi ničí zubnú sklovinu a potom veľmi rýchlo začínajú rôzne problémi zo zúbkami..Vraj dostať na bielenie nejaký gél.Nevie niekto o tom viac..?
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Choď na adresu www.casopiszdravie.sk a daj si hľadať "bielenie zubov". Je tam v sekcii Medicína táto téma zaujímavo rozobratá.
0 0
Iffka Iffka

Iffka je offline (nepripojený) Iffka

ze vraj jahody bielia zuby...traba si nimi potierat zuby....neviem sice co je na tom pravda...(neskusala som)..ale za pokus to stojiprinajhorsom mame postarane o desiatu)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tiež som chcela pekné biele zúbky, ako majú "hviezdy na fotkách". Používala som asi pol roka zubnú pastu s bieliacim účinkom...až pokým mi kúsočky zubov nezostávali v žuvačke!
Zubárka bola nahnevaná, že som ďaľšia obeť hlúpej reklamy.Vysvetlila mi, že 99% ľudí nemá biele zuby, ale prirodzená farba skloviny je žltkastá, al. došeda. Ona to vidí, keď má zuby rozvŕtané. Ľudia často vidia počítačovo upravené a vybielené zuby a potom to napodobňujú(rôzne prášky, gély apod.).Ale docielia iba to , že si narušia často zdravé zuby...
Ja odvtedy (asi 10r.) používam iba naše klasické slov. zubné pasty a našťastie mám zuby v poriadku a bez chybičky.
Ak si zuby pravidelne umývaš(podľa potreby používaš zubnú niť), zmier sa s tým, že sú čisté, aj keď nie umelo snehobiele- za cenu poškodenia skloviny.
0 0
Janonaj Janonaj

Janonaj je offline (nepripojený) Janonaj

arizona Pozri príspevok
Tiež som chcela pekné biele zúbky, ako majú "hviezdy na fotkách". Používala som asi pol roka zubnú pastu s bieliacim účinkom...až pokým mi kúsočky zubov nezostávali v žuvačke!
Zubárka bola nahnevaná, že som ďaľšia obeť hlúpej reklamy.Vysvetlila mi, že 99% ľudí nemá biele zuby, ale prirodzená farba skloviny je žltkastá, al. došeda. Ona to vidí, keď má zuby rozvŕtané. Ľudia často vidia počítačovo upravené a vybielené zuby a potom to napodobňujú(rôzne prášky, gély apod.).Ale docielia iba to , že si narušia často zdravé zuby...
Ja odvtedy (asi 10r.) používam iba naše klasické slov. zubné pasty a našťastie mám zuby v poriadku a bez chybičky.
Ak si zuby pravidelne umývaš(podľa potreby používaš zubnú niť), zmier sa s tým, že sú čisté, aj keď nie umelo snehobiele- za cenu poškodenia skloviny.
Súhlasím v plnom znení. Všetky poznatky, ktoré si uviedla, sú objektívne.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Tomáško Pozri príspevok
Sóda bikarbóna pomáha,ale zároveň veľmi ničí zubnú sklovinu a potom veľmi rýchlo začínajú rôzne problémi zo zúbkami..Vraj dostať na bielenie nejaký gél.Nevie niekto o tom viac..?
skuste elmex gel, je výborný. dostanete ho v lekárni, vnútri je návod,
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Elmex gel používame 1 x do týždňa, zídu s nim aj rôzne škvrny na zuboch čo by inač zubár obrusoval, dokonca u mňa to ma efekt, že sa mi v ústach netvorí "kameň", ktorý si myslím dosť poškodzuje a spôsobuje citlivosť ďasien. Je to malá tuba 25g, ale vydrží dlho.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Tomáško Pozri príspevok
Sóda bikarbóna pomáha,ale zároveň veľmi ničí zubnú sklovinu a potom veľmi rýchlo začínajú rôzne problémi zo zúbkami..Vraj dostať na bielenie nejaký gél.Nevie niekto o tom viac..?
Ja som si kupila tzv. bieliace pero - vola sa to White & Go.Je to taky trosku lepkavy gel, ktory si nanesies stetcekom na zuby, nechas posobit a umyjes.
Pouziva sa ako kura alebo ked niekam ides a potrebujes zuby " rozziarit ".
Skus v nejakej lekarni.Mne sa osvedcil tento vyrobok a je dobre ho mat po ruke.
0 0
andreaska andreaska

andreaska je offline (nepripojený) andreaska

Najpoužívanejšia metóda bielenia zubov v USA, náplaste, konkrétne 28 náplastí za 1350 Sk. Stačí si ich nalepiť na 20 minút kedykoľvek máte voľnú chvíľku. Absolútne bezbolestné. Objednávky na opicaa zavinac yahoo bodka com
whitepic_06.jpg  
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ak si chcete naozaj zničiť zuby, hor sa do objednávania!
Poradím Vám radšej riešenie "naráz a navždy": Dajte si ich rovno vyšklbať a dajte si urobiť krásne bielučké keramické. Nevadí, že nebudú Vaše, ale hlavne, že budú biele.
Ale teraz vážne. Bolo by treba vážiť si viac svoje zdravie a nie prerábať nasilu to, čo nám príroda nadelila. Buďte radi, že máte zuby zdravé, čisté a nebolia Vás.
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ak piješ červené víno to je zabijak bielych zubov, podla mna sa treba poradiž zo zubárom, ja problemy zo zubami nemam do teraz mam len dve blomby, neverila by som thakym veciam čo propagujú v tv a podobne, žiaden človek nema od prírody čisto biele zuby, maju to vybielene.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

S tým červeným vínom môže byť problém, ak sa napríklad vo zvýšenej miere odvápňujú zuby. Vtedy je sklovina narušená a zuby môžu zostaviť sivé. Nepomôže ani drhnutie pastou, sódou bikarbónou. Akékoľvek bieliace prostriedky zuby ešte viac poškodia. Presne tento problém mi spôsobilo pitie džúsu z čiernych ríbezlí. Zmyslela som si urobiť niečo pre moje zdravie a tak som nakúpila džusíky. Spamätala som sa, až keď boli zuby sivé. Naklusala som k zubnému lekárovi, ktorý bol chvíľu bezradný. Po chvíli hlbokého zamyslenia zavolal sestričku a povedal, nech sa ide pozrieť ako sa robia zázraky. Jednoducho zuby "vyleštil gumičkou". Do úplnej parády ich potom dala dentálna hygienička. Mala som ich ako "nové", ale nie biele.
0 0
Turboboost Turboboost

Turboboost je offline (nepripojený) Turboboost

Zaujimalo by ma ako si celebrity robia zuby aby ich mali take biele.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Turboboost Pozri príspevok
Zaujimalo by ma ako si celebrity robia zuby aby ich mali take biele.
...podľa toho , o aké ide .....

Čo sa týka Hollywoodu , tak tam je to jasné .....všetci majú porcelánky , takže bielučké jak sneh v Himalájach ...




...dá sa aj u nás v pohode .......ibaže jeden za tých 32 zúbkov vykešuje statočných cca 20-25.000 € ...
...šak si vyhľadaj nejaký cenník a uvidíš ...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Turboboost Pozri príspevok
Zaujimalo by ma ako si celebrity robia zuby aby ich mali take biele.


http://www.pikosky.sk/2010/11/06/kto...itam-na-zubok/
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať