Zavrieť

Porady

operácia strabizmu -akú kliniku vybrať?

Mám 27,chcela by som podstúpiť operáciu strabizmu ( v detstve neúspešná ),viete mi poradiť kliniku,ktorá má dobré referencie ohľadne tohot zákroku? Zvažujem Neovíziu,ale tiež neviem ktorú pobočku,či v BA,Poprad..
6 komentárov     zbaliť
Mila123 neúspešná operácia , v dnešnej dobe? nie jej to tým, že nie sú vyvinuté okohybné svaly? konzultovala si to? čo správa z operácie?
ivka70 Operacia v detstve bola neuspesna....
Mila123 Odborní lekári očnej kliniky NeoVízia riešia tento problém pomocou chirurgického zákroku. Pri precíznom vyšetrení a zákroku dokážeme strabizmus úspešne vyriešiť u 9 z 10 škúliacich dospelých osôb.
IvanaAnavi neuspešná bola v tom,že hoci v správe sa písalo ,že sú oči rovnobežné,nebolo to tak..
IvanaAnavi problémom je,že oko je aj tupozraké s astigmatizmom,mám lenivé oko,kt.príliš nepoužívam..mám obavy,že operácia nebude mať dlhodobý efekt
alaya1 myslim si, ze to bude zbytocne. Ak uz operacia bola a bola neuspesna, nepodari sa to aj teraz. Strabizmus je o mozgu, ak nevie spracovat dva vnemy do jedneho, jedno oko vzdy vychyli, aby si nevidela 2 obrazy. Bud rada, ze vidis a na utekajuce ocko sa vykasli. Ti co ta maju radi, budu aj takto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    operácia strabizmu -akú kliniku vybrať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.