Zavrieť

Porady

Preco sa bielej hortenzii nesfarbili kvety do biela?

Mam asi 3rocnu hortenziu bielu. Kazdy rok mi pekne kvitla. Tento rok ma krasne kvety ale su zelene vobec sa nesfarbili nabielo vid.foto. Je stale na tom istom mieste a hnojim ju univerzalnym hnojivom na hortenzie. Vie mi prosim niekto poradit? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    na internete je množstvo dobrých rád, príčin môže byť veľa, takže univerzálna rada asi ani neexistuje, pestovanie hortenzií je podľa mňa umenie a tak ako sa nepodarí mať každý rok úrodu iných plodín a kvetov, nie je možné dosiahnuť ani pri náročných hortenziách
    https://www.topbyvanie.sk/magazin/ak...ovat-hortenziu

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Nase hortenzie mali niekolko rokov vela ruzovych kvetov, ale teraz uz len malo zelenych. Asi im chyba nejaka vyziva.
    Jedna pani vravela ze ked da ku korenom kusok hrdzaveho roxoru, kvety sa sfarbia do modra. Neskusali sme.

    Preco sa bielej hortenzii nesfarbili kvety do biela?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.