Zavrieť

Porady

HP zdroj a grafika

Dobry vecer,mam pc HP ktore ma cpu i 7 3770,12Gb ram,1TB HDD,chcem sa spytat aku grafiku mozem dat do pc,zdroj ma len 320W,neda sa vymenit.co najmodernejsie?Dakujem.
5 komentárov     zbaliť
Chobot Aké bude použitie toho PC? Kancelária? Multimédiá? Herný PC?

Ak to má byť herný PC, tak zdroj 320 W nestačí.
ShaneBrede123 Dik za odpoved, multimedialny, obcas by som si spustil nejaku hru. Pozeram ze ci by to gtx 1050 utiahlo?
Chobot Potom nepotrebuješ hraciu grafiku, nejaký streamline ti bohate postačí.

Rada GTX 1050 je herná rada, aj keď na spodku zoznamu hracích grafík. Stále má ale svoje nároky na spotrebu, s tým tvojím zdrojom by si bol na hrane, aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou by to fungovalo.

Z finančného hľadiska, aj z výkonového by som kľudne siahol po ešte nižšej rade - 1030-ke. Bežné používanie zvládne s prehľadom a aj nejaké tie hry utiahne. Na náročné hry aj tak nemáš zostavu, to by si musel upgradovať aj zdroj a možno aj iné komponenty.

Ale ak chceš, môžeš si dať aj tú 1050-ku, len daj pozor, aby to nebola nejaká pretaktovaná alebo vylepšená verzia, ktorá by mala vyššiu spotrebu.
ShaneBrede123 Dakujem za rady, skusim tu gtx 1050 verziu mini bez pridavneho napajania, to ny malo zvladnut, este pozeram ze rovnako zrava je aj gtx 1650,zdroja 6 pin connector, cize zrejme by sla aj ta. Hram adventury na to by mi to stacilo.
ShaneBrede123 1030 ma strasny benchmark na novu kartu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.