Zavrieť

Porady

Vyradenie z uradu prace

Dobry den, chcem sa opytat akym sposobom je mozne sa spravne nechat vyradit z uradu prace. Mam brigadnicku, ktorej sme urobili zmluvu na 40 dni, aby neprekrocila limit. Ma zaujem u nas pokracovat. Kedze ma dieta, ktore nenavstevuje skolku, zdravotne odvody si sama platit nebude a podpora jej skonci skor ako uplynie danych 40 dni.

Staci ukazat predlzenie zmluvy a k vyradeniu dojde automaticky alebo je potrebne aby si na urade prace poziadala sama o vyradenie?
3 komentárov     zbaliť
avalik chces ju dalej zamestnavat ako brigadnicku alebo na riadny plny pracovny pomer?
majkovrabel brigadnicku....
veronikasad Prijem pocas evidencie na UP bude dodržaný?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Nechajte dohodu dobehnut tak ako je. Ona sa moze sama odhlasit z evidencie uchadzacov o zamestnanie pi skonceni poberania davky v nezamestnanosti. Po skonceni terajsej dohody uzatvorite novu.

    Predlzenim terajsej dohody by bola prekrocena dlzka 40 dni a myslum, ze by ju vyradili spatne ku dnu zaciatku dohody - t.j. prisla by aj o davku v nezamestnanosti
    majkovrabel presne kvoli tomu sa pytam, aby sa to tam nepokazilo a neprisla o viac penazi ako zarobi.... a tuto informaciu som nenasiel, ze ako sa to riesi, ked sa chce dohoda predlzit....
    veronikasad Uzatvoris novu dohodu, posles odhlasku starej a sucasne od nasledujúceho dna prihlasku novej na RLFO

    Vyradenie z uradu prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.