Zavrieť

Porady

Koncový úžívateľ výhod - formulár pre listinnú komunikáciu

Skutočne som sa pre množstvo pracovných , zdravotných a iných problémov počas roka až teraz náhodou dozvedel , že ako konateľ jednoosobovej s.r.o. mám povinnosť sa do 31.12.2019 zaregistrovať ako konečný užívateľ výhod. Hľadám informácie ako splniť túto byrokratickú záťaž ako tie štyri údaje o sebe - meno , priezvisko , rodné číslo a bydlisko , ktoré na súde už majú , dodať
ešte raz. Nie som si istý , koľko formulárov na to treba použiť.
Budem to musiet urobiť v listinnej forme.
Jeden formulár „ NÁVRH NA ZÁPIS ZMENY ZAPÍSANÝCH ÚDAJOV O KONEČNOM UŽÍVATEĽOVI VÝHOD „ označený ako „Príloha č. 31 k vyhláške č. 25/2004 Z. z. , alebo dva formuláre, teda použiť formulár na vykonanie zmeny v zápise s.r.o. a príloha č. 31 bude iba k tomu ?
Pozerám návody na vyplnenie online formulára č.31 , tak ten je iný ako formulár v listinnej podobe. , ktorý som si stiahol. Online si to netrúfam vyplniť , pozerám na to návody a je toho veľa na prvý krát.
Okrem toho mi aplikácia eID , robi nejakú šarapatu v PC a mrzne mi word.
Jednoznačne , skúsim niečo – dať na podateľnu okr. Súdu v TN v pondelok. Dúfam , že tam bude aspoň vrátnik :- )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    podáš len formulár 31 ... v online podobe máš len navrhovateľa rozdeleného na FO a PO, ostatné vyzerá byť rovnaké
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    comodo vďaka
    comodo Ešte doplnujuca otazka - ked sa to podava na podatelni v listinnej podobe , ma to mat overený podpis , alebo stači mat u seba OP ?
    Pozeram staré dokady , keď som prechádzal na euro , bol tam podpis overovaný.
    avalik podaj to s overenym podpisom matrika/notar
      zbaliť

    Koncový úžívateľ výhod - formulár pre listinnú komunikáciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.