Zavrieť

Porady

Povinnosti pri prechode z MD na RD

Zdravím Vás a veľmi pekne prosím o radu. Máme zamestnankyńu, ktorá je od23.6.2019 na MD. Teda od tohto dňa počítam 34 týždňov a po ich ukončení som povinná ako zamestnávateľ (zamestnávateľ nie som ja) poslať do SP RLFO,- Zmena, kde uvediem ukončenie MD a vznik RD a druhý RLFO, - Prerušenie, kde uvediem dátum vzniku RD. Je to správne? A aké sú povinnosti zamestnávateľa voči ZP? ....ešte čo sa týka dátumov. Teda od 23.6.2019 počítam 34 týždňov a tento dátum uvádzam v RLFO ako ukončenie MD a nasledujúci deň ako vznik RD? Ďakujem vám veľmi pekne.
3 komentárov     zbaliť
ivka70 Zamestnanec je povinny najneskor mesiac pred nastupom na RD pisomne oznamit tuto skutocnost zamestnavatelovi. V tomto oznameni sa dozvies aj skutocne datumy konca MD aj zaciatku RD. Nemozes si datumy pravdepodobne pocitat, musis to vediet presne.
Ak ti oznamenie nedoda, na RD nenastupuje a znamena to absenciu.
Mila123 prepočítaj si 34 týždňov, pokiaľ porodila "iba" jedno dieťa a upozorni mamičku na jej povinnosť....pretože môže napríklad čerpať riadnu dovolenku a chce možno aj nastúpiť do práce...
a do ZP ju odhlásiš 2 K a správny dátum uvedieš
mondes Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Povinnosti pri prechode z MD na RD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.