Zavrieť

Porady

Vyberove konanie 2

Komu podat staznost na priebeh VK ak vyhlasovatelom bol predseda predstavenstva a.s.?
6 komentárov     zbaliť
veronikasad prečo zakladáš duplicitné témy ?
durcan Tema nie je duplicitna.Pytam sa na 2 veci.
misoft Teoreticky - duplicitná je! Mohla si doplniť popis a otázku v ňom v prvej téme - komplexne. A komplexne by si dostávala i odpovede!
durcan Odpoved uz mam.Keby som to vedela,nepytam sa.Ale asi uroven Porady klesla.Osocovanie som tu este nezazila.
misoft
No akurát TY sa máš čo ozývať.
durcan Pouzivam potadu cca 15 rokov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    durcan A adresa?To je adresa organizacie-fnsp?Adresata mam dat akcionari fnsp?To sa asi bude riesit az na nejakom valnom zhromazdeni ci ako sa to vola....
    avalik nemocnica? ... podla akeho zakona bolo VK vyhlasene? ... akcionarom je stat/ministerstvo?
    durcan To neviem kde presne zistim....ale asi mesto a Kmotrik.Nie stat.
    durcan Nasla som ze akcionarmi su TT kraj,mesta Holic,Senica,Skalica,Gbely a hlavnym akcionarom je Grafobal.
    avalik zakon podla ktoreho sa dane miesto musi obsadit VK?
    durcan To celkom neviem.Mozno existuje nejaka smernica.Islo o rozhodnutie predsedu predst.a VK dal na vsetkych primarov v celej nemocnici.Vo vyzve nebol citovany ziadny zakon.
    durcan Navyse VK znelo na veducu nemocnicnej lekarne,ale priamo na stretnuti povedali ze hladaju mgr,ktora by vedela riadit velku lekaren,ze chcu spojit verejnu s nemocnicnou.Teda nemocnicna,v ktorej som ja,by skoncila.A teda predstavenstvo ma verejnu lekaren ako s.r.o.,ale nepatri priamo pod fnsp.Navyse by to bolo pre mna nerealne,lebo som dochadzala do SI kazdy den.
    avalik takze co riesis? firma robi organizacne zmeny. chces tam aj dalej pracovat? na co sa chces v ramci VK stazovat?
    durcan Nedostala som vysledok VK a ani ziaden navrh zmluvy,prac.na[ln na novu poziciu.Ale vysledok VK ma platit od 1.1.2020
    avalik je dnes je 4.1.2020 ... robila si svoju pracu podla pracovnej zmluvy 2. a 3.?
    durcan Od 31.12.2019 som pn.Neviem o tom,ci sa doklady menili.Do 30.12 som nic nepodpisovala.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.