Zavrieť

Porady

podanie prehľadu za 12.2019

Pri podávaní prehľadu ma upozorňuje, že ho trebalo podať najneskôr 1.1.2020. Neviem prečo, bolo ho treba podať do toho dátumu? Ďakujem
5 komentárov     zbaliť
buchač ho trebalo podať
==============
OT

Oči mi vybije, vypáli, vyžerie henten výraz...kuwa, že trebalo..
lotina no trebalo, ma teraz najmenej trápi, lebo som ho podal až dnes. budú nejaké problémy? dúfam, že nie. Ale nikde som nezaregistroval, že ho bolo treba podať do 1.1.2020.
aktaK tak ako píšem nižšie, určite majú chybu u seba, predsa nie je šanca, aby som mala výplaty ukončené 1.1.2020 za december 2019
veronikasad Skontroluj si obdobie, či si nepodavala prehlad za 11/2019
aktaK ja som vcera podávala za 12. mesiac a hlasilo práve toto chybove hlásenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň z príjmov zo závislej činnosti, ktoré zamestnancom vyplatil, o zamestnaneckej prémii a o daňovom bonuse za uplynulý kalendárny mesiac (ďalej len „prehľad“) sa podáva mesačne - do konca kalendárneho mesiaca za predchádzajúci kalendárny mesiac.

    Pozri teda či máš dobre dátum mesiaca, za ktorý podávaš.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lotina pozerám a mám dobrý mesiac za ktorý podávam, a dátum podania dávam dnešný dátum a upozorňuje ma, že len do 1.1.2020
    aktaK podla vsetkého majú chybu v systéme oni, aj ja som vcera vecer podávala prehlad za 12. mesiac a ukazovalo mi chybu v dátume podania, ale ja som potvrdila vcerajsí - 6.1.20
    lotina aj ja som nechal dnešný dátum, ale buchč píše, že bolo treba podať do 1.1.2020. No nikde som to nevidel, že by to tak bolo, ved to je nejako skoro a ešte na nový rok.
    aktaK buchača asi ešte nepoznáš v tomto prípade si nemusíš robiť starosti
    aktaK buchač ťa zrejme chcel upozorniť na gramatiku, ale určite nie na vecný obsah
    buchač aktaK (Dnes 10:59) buchač ťa zrejme chcel upozorniť na gramatiku, ale určite nie na vecný obsah
    ===================
    Účtovníctvu sa rozumiem jak do piva...so slovenčinou je to trochu lepšie.
    Mila123 Lotina, Buchač nie je účtovník, je to bývalý "lampasák", do všetkého sa mieša ako taká vareška, ignoruj jeho odpovede
    lotina ????tak zdravím buchača. a ostatným dík za radu a pochopenie mojej gramatiky.????
    pavol54 JAK lietadlo, "ako do..." tak to pýta správna slovenčina
      zbaliť

    podanie prehľadu za 12.2019

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.