Zavrieť

Porady

Vypočítajte si svôj vek

skúste tento test, naozaj to platí
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Elena Navrátilová
    Veľmi zaujímavé. Pravdivé. Toto je udivujúce na matematike. Číslo zostane vždy číslo.

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    Niečo podobné som poznal aj ja, pointa bola v tom, že som sa stavil s kolegom že uhádnem číslo na ktoré myslí ( môže to byť číslo napríklad koľkokrát do týždňa sa miluje). Po týchto matematických operáciach som vyslovil výsledok a on bol prekvapený že som to uhádol ( a stávku som vyhral )

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    bezradná
    skúste tento test, naozaj to platí
    ani dva testy ma neurobia mladšou. Škoda,alebo nie?

    dumap je offline (nepripojený) dumap

    dumap
    bezradná, ten test fakt sadol ale cítim sa na 100 alebo niekedy ako mi povie moja dcéra: mama ty si ako recyklovaná puberťáčka, tak si vyber starena či puberťáčka.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    dumap
    bezradná, ten test fakt sadol ale cítim sa na 100 alebo niekedy ako mi povie moja dcéra: mama ty si ako recyklovaná puberťáčka, tak si vyber starena či puberťáčka.
    a čo tak spojiť to a vznikne STARŤÁČKA , čo znamená staršia puberťáčka.....v preklade 17-tka na Porade. T.j. Poraďáčka.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    dumap
    bezradná, ten test fakt sadol ale cítim sa na 100 alebo niekedy ako mi povie moja dcéra: mama ty si ako recyklovaná puberťáčka, tak si vyber starena či puberťáčka.
    Podľa veku na občianskom preukaze,aj mne sadol test, ale podľa nálady sa cítim podobne ako vy všetci, najčastejšie na 100 rokov. Ale dnes mám menší dôvod na radosť, ušla som zubárke spod vŕtačky(nie naozaj, len som bola objednaná a volala mi sestrička, že sa im pokazila nejaká mašina, že či sa nenahnevám, keď ma preobjedná?!)Takže mi to troška zdvihlo náladu

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Star je predsa STAR a STARŤAČKA, tak to je super baba v tom najkrajšom veku.
    /To preto tak píšem lebo tiež som 17-tka... /

    Vypočítajte si svôj vek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.