Zavrieť

Porady

Dovoz piva ( cider ) na Slovensko z tretej krajiny za účelom predaja barom , reštauráciám a maloobchodníkom

Dobrý deň. Chcel by som dovážať cider zo zahraničia . Presnejšie ide o Austráliu. Vie mi prosím Vás niekto poradiť . Čo všetko človek potrebuje aby to fungovalo ? Povedzme že sa s touto značkou dohodnem , aby som bol jeho výhradných distribútor na SR . Ako pokračovať? Ďakujem .
3 komentárov     zbaliť
misoft Dám protiotázku. A si si na 100% istý, že ten austrálsky cider bude našincom chutiť?
Vo všeobecnosti americké, austrálske pivo nie je práve chuťovo vhodné pre našinca. Sú to len "močky".
topolko1993 Dobré ráno. Povedzme , že tento konkrétny bude . Čo ďalej ?
bodliak Cena za tovar v Austrálii, doprava, pozri colný sadzobník, spočítaj clo, potom spotrebná daň a navrch DPH. Plus cena tejto administratívy.
Máš spočítané ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Zadal si otázku takým spôsobom, že by bolo treba napísať celý manuál na podnikanie. Ťažko sa nájde niekto taký. Pe začiatok si daj hore do vyhľadávača /okienko s lupou/ napr. dovoz tovaru z tretích krajín. Dozvieš sa tak dielčie informácie a otázky, ktoré sa tu riešili v súvisloti s touto oblasťou.

    Dovoz piva ( cider ) na Slovensko z tretej krajiny za účelom predaja barom , reštauráciám a maloobchodníkom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.