Zavrieť

Porady

ISBN

prosím vie mi niekto poradiť ako zistím ISBN k záverečnej práci z internetových zdrojov?
4 komentárov     zbaliť
buchač Hm...sorry, ale ako si sa dostal vlastne k napísaniu záverečnej práce ???

Lebo na nete nie je problém nájsť danú problematiku...napr.
https://www.seminarkybezprace.sk/blo...ej-literatury/
Viac
https://www.google.com/search?client...3%BDch+zdrojov
kimart moc pekne ďakujem, som rada, že ma niekto pochopil.. no k VŠ som sa dostala asi tak, kríza stredného veku :-D ...
buchač Hm...no pééékne.
Aj mňa to svojho času chytilo...ale potom som si sadol a prešli ma takéto krízy a včul sa venujem iba svojím koníčkom.
kimart :-) aj na to pride
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    ISBN dostavaju len tlacene knihy.
    Neviem, preco ho chces hladat na internetovom zdroji.
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kimart treba to k záverečnej práci, a aj internetové zdroje majú svoje ISSN, resp. ISBN ak je to aj v elektronickej forme
    ivka70 Vazne? Tak uspesne hladanie prajem...
    misoft @kimart
    Vieš ty vôbec, čo je to ISBN? NEVIEŠ!
    Je to medzinárodné štandardné číslo KNIHY! Na internete máš elektronickú formu - digitalizovanú, takže by si musel vedieť presný názov KNIHY, rok vydania, roky tlače, aby si ISBN zistil a vyhľadal.
    ISSN je medzinárodné štandardné číslo seriálovej publikácie - tlačoviny. A to sú noviny, časopisy.

    Záverečné práce, diplomovky nemajú ŽIADNE ISBN, ISNN - kódy im prideľuje VŠ, univerzita.... a sú v ich registroch.
    kimart ďakujem
    kimart misoft treba si lepšie prečítať otázku, ale ďakujem a vážim si snahu pomôcť
    misoft Na internete - a to budem opakovať - žiadne ISBN k nejakej záverečnej práci NENÁJDEŠ! A otázka (tvoja) znela "ako zistím ISBN k záverečnej práci z internetových zdrojov".
    A ja ti budem aj opakovane písať, že záverečné správy žiadne ISBN NEMAJÚ! Nie sú to knihy, ani periodické tlačoviny.
    kimart :-) nepochopil si ma.. k ..znamená, že potrebujem to do zdrojov.. nie aby som si tým označila svoju prácu ... neva
    misoft A ja ti píšem, že to NIKDY na internete NENÁJDEŠ. Pochopíš to konečne? Ak potrebuješ uviesť zdroj - tam musíš uviesť PRÁCU (jej názov, autora). Alebo si myslíš, že komisia bude hľadať nejaký ISBN nejakej "práce" na internete, aby zistila, kto a čo to napísal?
    kimart :-D oki, ideš si svoje... každá škola má svoje smernice a ver, že to tam je, keď to hľadám. Ako je aj pravda, že som to ISSN (články) ISBN (knihy aj v elektronickej podobe) medzitým našla.
    ivka70 No daj nejaky link, kde mas ISBN k clanku na internete.
    Podla mna sa da najst len v pripade, ze ide o elektronicku verziu nejakej knihy ...
    ivka70 misoft, presne preto som napisala tu odpoved, hlavne ze mi za nu okamzite dala minusku
    ale ked vysokoskolak nevie naformulovat spravne otazku, tak co ine cakat ...
    kimart Práve pre toto sii ju dostala milá Ivka. Viem že si šikovná, vieš poradiť. No tvoja odpoveď v zmysle útoku... A pritom z vás troch len jeden pochopil...a písala som už kedy ISBN a kedy ISSN
    ivka70 Mila kimart, este raz, pytala si sa na ISBN a taku odpoved si dostala, nic utocne a ani nespravne na nej nevidim.

    Ze sa nevies spytat, to uz v komentari utocne je, lebo kazdym dalsim komentarom len zdoraznujes, ze si sa spytala blbost a ze nevies prijat odpoved. Mozes sem napisat komentov, kolko chces, ten link, kde by ISBN bolo na na internetovy zdroj nevykuzlis .... a vsetko ostatne je len daromna obhajoba

    Mne nevadi minuska, aj ja sa mozem mylit, mne vadi, ked ju rozdavaju ti, co si nedokazu priznat vlastny omyl a zvaluju to na inych
    kimart Potrebovala som poradiť, nie blbý komentár..nie každý vždy všetko pochopí
      zbaliť

    pavol54 je teraz online pavol54

    pavol54
    myslím si že ministerstvo kultúry prideľuje kódy všetkým tlačovinám, tak sa skús tam spýtať ( však ti za ten dopyt po hube nedajú)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.