Zavrieť

Porady

prepojenie notebooku s monitorom

Pokúšam sa prepojiť notebook s monitorom pomocou hdmi káblu (obe koncovky rovnaké hdmi), ale stále mám na monitore len čiernu obrazovku (na notebooku je všetko v poriadku). Skúšala som aj windows p duplikovať obrazovku, ale stále nič. Ďalej som skúšala pravým tlačidlom myši v nastavení obrazovky zistiť viac obrazoviek, ale nič nenašiel a monitor je stále čierny. V čom môže byť problém? Mám windows 10. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    EKO-HAUS Ďakujem, skusím to, ale keď pripojím iný monitor (druhý starší), tak to ide a pri tom prvom to nejde. Môže to byť tento problém?
    misoft Ten starší - asi je s VGA, alebo tiež HDMI ? Je možné, že aj samotný monitor je KO. Ak máš možnosť - vyskúšaj ho na inom PC. Vylúči sa, alebo potvrdí táto možnosť. Lebo ak by bol OK - mal by ho OS sám detegovať, identifikovať.
    EKO-HAUS Práve že monitor je v poriadku s spolu s iným stolovým PC pracuje v pohode, len keď ho pripojím k notebooku, tak nereaguje ...
      zbaliť

    prepojenie notebooku s monitorom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.