Zavrieť

Porady

Zodpovedný vedúci v reštaurácii

Dobrý deň, zaujímalo by ma ako je to so zodpovedným vedúcim v reštaurácii, som vyučená čašník, servírka. Pan majiteľ je nepálec a vybral si ma ako zodpovednú vedúcu. Už je všetko pripravene, ale dnes mi prišiel mail , ze ma nemôžu dat ako zodpovednu veducu pretože nie som vyucena v obore KUCHAR, ČAŠNÍK...mam hyg.minimum, výučný list, maturitu, zdravotný preukaz no proste všetko. Vie mi niekto povedať prečo je práve toto prekážka? Alebo co s tým?
Naposledy upravil MeraS : 20.04.20 at 20:20
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    pretože gro reštaurácie je kuchyňa a zodpovedný vedúci musí byť kuchár
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Wilmuš...a to si kde nabrala ???
    misoft Wilmuš - reštaurácia nie je len KUCHYŇA! Je to i skladové hospodárstvo, hygiena, manažovanie chodu podniku, práca s personálom, styk s prípadnými úradmi, kontrolami.

    Veď ona tam BUDE mať personál, ktorý má potrebné odborné znalosti v danom odbore - kuchár, pokladník, čašník.
    To ako keby si napísala, že zodpovedný vedúci sústružníckej dielne musí byť jedine sústružník. A čo potom materiál, rozvrh práce, evidencia? I na to tam majú svojich ľudí.
    MeraS Ved práve nechápem prečo práve to ze som vyučená čašníčka ALE s praxou prevadzkarky, nie KUCHAR,ČAŠNÍK- brani tomu aby som bola zodpovedná vedúca.
    misoft Nech majiteľ nepíše zodpovedný vedúci, ale MANAŽÉR reštaurácie. A to je iný level.
    Veď aj lekárne môže vlastniť, manažovať osoba, ktorá na to nie je školená. Podmienkou je, že je tam na prácu ODBORNE spôsobilá osoba - lekárnik.
    A v reštaurácii sú viaceré odborne spôsoblé osoby - vyučený kuchár, vyučený čašník, vyučený pokladník-účtovník, vyučená skladník... podmienky sú pre chod prevádzky splnené.

    To by potom sa (podľa ich hodnotenia) muselo zavrieť 75% podnikov, fabrík, závodov, prevádzok - veď ani v automobilke nie je zodpovedná osoba výhradne ten, čo vie montovať autá.
      zbaliť

    Moja SRO je offline (nepripojený) Moja SRO

    Moja SRO
    Ide o odborne spôsobilú osobu pre predmet podnikania "pohostinská činnosť", kde živnostenký úrad vyžaduje výučný list v odbore Kuchár.
    buchač Viem minimálne o troch prevádzkach - reštauráciách, kde tomu tak nie je.

    Zodpovedný vedúci v reštaurácii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.