Zavrieť

Porady

Koľko trvá prevod peňazí z mBank?

Dobrý deň, prosím vás koľko trvá prevod peňazí z mBank? Peniaze boli posielané v pondelok (20.4) na účet Tatra Banky a stále nedorazili. Máte podobnú skúsenosť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    to určite nie je s kostolným poriadkom - over si správnosť údajov. (resp posielajúcehp) V utorok tam mali byť .
    Keď zadám platbu do ôsmej ráno - tak ešte aj ten istý deň môže byť pripísaná.
    doplnenie - skontroluj https://www.google.com/url?sa=t&rct=...MoHs40RIuwUeYs
    Naposledy upravil Katy a R : 24.04.20 at 11:33

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ako funguje Porada?
    Vcera tu boli este dve dalsie spravne odpovede od Tweety a Ayrro a zmizli - preco, komu vadili ???

    Ak to zadal v predstihu na pondelok, tak do TB mala prist platba uz v pondelok.
    Ak to zadal v pondelok cez den, tak v utorok.
    Naposledy upravil vicktor : 25.04.20 at 07:24
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Vysvetlím ti ?

    Je bežnou praxou, že Tweety svoje príspevky odstráni...(to síce robím občas aj ja, ale s úplne iných dôvodov).
    Či boli správne, tak to vravíš ty...pritom to mohlo byť úplne inak.

    Ayrro tu len zbytočne spamoval, danú banku vyzdvihoval...no a pritom jeho komentáre boli solídne od veci.
    Že je Ayrro len ďalším nickom určitého nicku, tak to ani nevravím.
    ivka70 Tiez som sa cudovala, ale asi mazali sami, to zadavatel moze. Ayrra dokonca aj komentar....
    misoft Keď zmazal príspevok - zmazal i komentáre. Ak mazal komentár, zmazal aj tie, ktoré boli na jeho viazané.
    A
    Sem tam sa tu objaví nejaký SPAMer odniekiaľ Tramtárie s odkami na rôzne erotické stránky, reklamy. Treba sledovať - často sú to EN nicky - teraz som jedného vyhodil.
    buchač Aj tento "nový" a fest " užitočný " nick pôjde čochvíľa do pááá...
      zbaliť

    Koľko trvá prevod peňazí z mBank?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.