Zavrieť

Porady

zúfalá prosba o pomoc pri hľadaní práce

Neviem kam to zaradiť. Neviem si nájsť prácu sekretárky, asistentky, administratívnej pracovníčky, fakturantky. Skúšam to na www.profesia.sk, cez personálne agentúry, mám inzerát aj na Porade, ale nikto sa mi neozýva. Neviete mi niečo poradiť? Kde a ako si nájsť prácu v Bratislave? Ďakuejem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Itababa je offline (nepripojený) Itababa

    Itababa
    denisamka
    Neviem kam to zaradiť. Neviem si nájsť prácu sekretárky, asistentky, administratívnej pracovníčky, fakturantky. Skúšam to na www.profesia.sk, cez personálne agentúry, mám inzerát aj na Porade, ale nikto sa mi neozýva. Neviete mi niečo poradiť? Kde a ako si nájsť prácu v Bratislave? Ďakuejem pekne
    máš vytvorený životopis a agentov aby ti mohli prichádzať ponuky?

    denisamka je offline (nepripojený) denisamka

    denisamka
    mám tam aj životopis a mám aj vytvoreného agenta. Práveže ja odpovedám na konkrétne inzercie, ale oni mi neodpovedajú. Na niektorých stránkach je pri vytváraní agenta daná len jedna otázka a to je oblasť hľadaného miesta. Takže radšej si sama prebehnem inzeráty, či niečo nenájdem.

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    denisamka
    Neviem kam to zaradiť. Neviem si nájsť prácu sekretárky, asistentky, administratívnej pracovníčky, fakturantky. Skúšam to na www.profesia.sk, cez personálne agentúry, mám inzerát aj na Porade, ale nikto sa mi neozýva. Neviete mi niečo poradiť? Kde a ako si nájsť prácu v Bratislave? Ďakuejem pekne
    Len ma to tak napadlo: a čo takto leasingovky? Každá má na svojej stránke sekciu: kariéra u nás,- a tam bývajú rôzne pracovné ponuky. Majú to aj banky, autobazáre a ďalšie firmy. Skús ísť na to takto.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Milá Denisamka. Niekoľkokrát som si prečítala Tvoju zúfalosť pri hľadaní práce. Niekoľkokrát som sa aj nad tým desivým názvom Tvojej témy pozastavila natoľko, že som si dovolila pozrieť Tvoj profil a Tvoje príspevky. Tvoje pomenovanie som si zapamätala, lebo za 15 dní si zadala 9 tém a osobne som Ti odpovedala na dotaz vo veci záujmu nákupu notebooku vo Veľkej Británii pre manžela, ktorý je podnikateľ a účtuje v JÚ.. Odpovedala som Ti aj na Bártrový obchod. Nepochybne z Tvojich príspevkov je zrejmé, že si ambiciózna žena, skláňam sa pred Tvojim umením kuchárskym. Ale predsa len. To zúfalstvo si neviem predstaviť na tejto Porade, ak by každý nezamestnaný, a najmä ten, ktorý skutočne ráta korunky na zajtrajší chlieb
    hľadal zúfalo prácu cez Poradu. Hm. Ak by mal doma počítač a internet. Nič v zlom, ale kúsok úcty k tomu fóru obetavých ľudí pomôcť by neuškodil.
    Naposledy upravil Danila : 11.09.06 at 22:06
    Ak ti neodpovedajú, napadajú mi dve možnosti:

    - dávaš žiadosti na pozície na ktoré je potrebná prax a ty ju nemáš (potom sa netreba veľmi čudovať že ťa nepozvú)
    - tvoj životopis ich nevie zaujať (odporúčam prepracovať a radšej sa poradiť o životopise - je tu veľa personalistov, ktorí majú skúsenosti)
    -----------------------------
    Richard - (figure out) je môj testovací panáčik :-)

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Už som ti písala, že zelený blikajúci otáznik používame len vtedy, keď nám ide o život. Viď text pod oknom správy aj text na šuťáku o 21:56. Pridávam sa k Danile.

    dudel je offline (nepripojený) dudel

    dudel
    Nemáš sa za čo ospravedlňovať. Veď každý sa môže dostať do Tvojej situácie a potom bude rád, keď mu niekto poradí, resp. pomôže. Čo na tom, že máš doma internet a muža podnikateľa. S tým, že poprosíš ľudí na porade o pomoc, to nemá nič spoločné. Bohužiaľ teraz neviem nič o nejakom voľnom fleku, ale držím Ti palce.

    Palino je offline (nepripojený) Palino

    Palino
    Ozaj sa nemáš za čo ospravedlňovať. A určite nemusíš byť zúfalá, lebo v Bratislave určite niečo vhodné nájdeš. Netreba hľadať len na "Profesii", skús si premyslieť, v ktorej konkrétnej firme by si chcela robiť, nájdi si ich stránku a často práve firmy na svojich stránkach uvádzajú voľné miesta. Pre nich je práve zaujímavý taký človek, ktorý chce robiť práve v ich firme a možno práve tak môžeš aj Ty nájsť zaujímavé a pre Teba vhodné miesto.
    Moja sestra si našla práve takto miesto v cestovnej kancelárii a tam ešte hľadajú zamestnancov. Požadujú však angličtinu, takže to by pre Teba asi nebolo. Odporúčam Ti, usilovne sa učiť angličtinu, lebo bez nej máš dosť obmedzené možnosti.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Aj dnes ráno v relácie rádio trh práce ponúkali práve miesto asistentky, recepčnej ... Viac som nezachytila. Neviem ako sa dá dostať k takýmto informáciam spätne. Možno na stránke Slovenského rozhlasu, prípadne si tam telefonicky zavolať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.