Zavrieť

Porady

VSEMvs

Naposledy upravil Mimus123 : 08.06.20 at 07:24
5 komentárov     zbaliť
kopretinka Zaujímavé,ty si už prijatá a ešte stále sa dávajú prihlášky......
Jaaaj,to je bez prijímačiek.Takže treba čo najviac platiacich .....
Len kde sa potom zamestnajú tie stovky absolventov.
Dáša_ na vúčšinu škôl sa robí nábor a nie prijmačky Respektíve je len minimum škôl, na ktoré sa dostaneš cez príjmačky.
buchač Dáši...ono to je nejak previazané, ako keby naschvál.

Veď si vezmi, že na nie jednu pracovnú pozíciu je v dnešnej dobe vyžadovaná VŠ. Pomaly už aj upratovačky vo firmách budú musieť mať aspoň titul Bc.

Čo sa týka absolventov, v dosť veľkom pomere je nie jeden už dávno zamestnaný a študuje len preto, lebo musí...inak presunutie na inú pozíciu alebo ukončenie vo firme.
Dáša_ toto celé vzniklo niekedy za Mečiara. Bola vysoká nezamestnanosť, tak sa vymyslelo, že všetci pôjdu na vysoké školy a nie na úrady práce. Že prote treba lepšie čísla nezamestnanosti. A tak postupne došlo k tomu, že to, čo bolo kedysi maturita je dnes tak niekde okolo bakalára. A čo bol ing. kedysi, to ani neviem prirovnať. Máme doma dosť mladých, tak to sledujem.
veronikasad Mimus123, preco mazes zadanie témy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    besttracker je offline (nepripojený) besttracker

    besttracker
    podla mojho nazoru : dalsia skola ktorej ucel je zarobit,a za € dat studentom titul.... neocakavaj zazraky...
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač ...si ma predbehol.

    Poviem po slovensky ? Na dve veci :
    - na nič ... čiže na hovno
    - na titul...a ten je po takejto škole tiež na hovno
    besttracker lepsie to vyzera ked vari kavu slecna s Mgr titulom pred menom ,v reali po slovensku beha xxx Ing a Mgr ktorym je ten titul ako si na pisal,a bezne robia pracu stredoskolaka,lebo vystuduju vysoku,ktora je na to co si napisal... ale lepsie je mat v zivotopise titul od VSEMvs IKS ako ,, vysoka skola života ,, :-D
    buchač To máš asi tak jak s podliakom....hovno vie, v rici bol, ale je múdry jak rádio Jerevan.
    bodliak ... povedal armádny povaľač, ktorý o mne nič nevie, ale z profilu vydedukoval, že som "galkov manažér".
    misoft Trafil si!
    Škola, ktorá sa zviditeľňuje len na FB - škola, ktorá za prachy ti nadrbe akýkoľvek titul.
    besttracker fb stranka je pre ,,pracovisko v cadci ,, oficial je to www.vsemvs.sk/ ,uz sa snazia aby sa studenty nemuseli trepat kade tade po BA,ale otvoria si ,,pobocky,, kde mozes ziskat titul.... ja odporucam chod studovat,aspon nebudes sediet za PC ...
    misoft Aj by som šiel....... ale či by som sa konca dožil...
    Biaggi Boris Kolar dnes navrhol, aby sa 13.dochodok vyplacal len dochodcom s titulom / Mgr, Ing. / a polovicny pre Bc.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.