Zavrieť

Porady

Mašina na kocikovanie

Chcel by som poprosiť ci niekto nevie ci existuje mašina na kocikovanie.
Nemyslím takú elektrickú hupacku co vydáva tóny. Myslím niečo ako takú malú koľajnicu s elektrickym pohonom. Kde by sa normálny veľký kočík zahakol a ťahalo by ho to pomaly dopredu a dozadu.
Neexistuje také niečo prosím? Alebo nevie niekto také niečo vyrobiť?
Lebo naša malá vie najlepšie zaspat iba v kočíku.
Keby niekto také niečo spravil, myslím ze by sa to dobre predávalo.
Dakujem pekne.
10 komentárov     zbaliť
buchač https://www.facebook.com/44870539043...s/58447099501/
faro1 Takú mašinu máš predsa doma a je napísaná v rodnom liste dieťaťa
misoft Ach jaj.... už aj (myslím) vymysleli - https://www.auto.sk/tech/bosch-vyvin...-detske-kociky
Ale o predajnosti - ani slovo.
buchač misoft (Dnes 17:25) Ach jaj.... už aj (myslím)
=================
Ach jaj....radšej už nemysli.

Dotyčný (chudák) otecko chce kočíkovať (uspávať) decko v kočíku...a to v byte.
Takáto "vymoženosť", ktorú spomínaš, dokonca napojená na aplikáciu je vyslovene vyslovená blbosť.
Mašina na kočíkovanie ? To už jaké psycho...fakt pre MUDr. Chocholouška.
Dávno som takú íčovinu nechyroval...

Kuwa...nechám decko proste v postieľke (nie v kočíku) ležať...
Ak nezaspí a bude revať ? No a čo ? Aspoň si precvičí pľúca a rodičom zvukovody.
Každé čudo tri dni trvá...a aj vreskot prestane.
veronikasad Juraj, dnes je iná doba ako keď sme my mali malé deti. Dnešné mamičky (podaktoré) chodia s deťmi aj na WC-ko, väčšinu dňa pri sebe v nosiči ...
buchač Veronka....čo občas vidím, čítam, počujem ?
Dnešné mamičky (PONIEKTORÉ) sú pííííp....
korela Aké precvičovanie pľúc? Pred 40 r. to bolo moderné. Psychológmi neodporúčané aj vtedy aj teraz.
buchač Sorry...ale ty sa správaš (alebo si sa) podľa odporúčaní psychológmi ?

Dlabať na to, čo a či to bolo moderné.
To aj pred XXX rokmi, keď svet ani len nechyroval o psychológii, sa rodičia realizovali (čítaj = skákali) na každé zamrnčanie dieťaťa ?
Rodičia nemali čas na nejaké rozmaznávanie (to je ten správny výraz), museli sa starať a aj postarať.

Poviem aj inak ?
Pred 40 rokmi to bolo (ako vravíš) moderné. Dnes je moderné zasa niečo iné. Matka v nákupku serie na decko, radšej kecá s podobnými kámoskami pri kávičke...a ich rozmaznaní frackovia si robia, čo len chcú...obťažujú svojim správaním iných zákazníkov a prekážajú personálu v práci.
Ale to je asi v pohode...lebo psychoši povedia, že takto sa rozvíja potenciál decka....a potom z takýchto detí čo vyrastie ?
Kuwa...ja by im dal rozvíjanie....

Psychoš pomaly do každej rodiny ?
Tak si to predstavuješ ?

========================
Precvičovanie pľúc = dieťa si chvíľu poplače...samozrejme do určitej doby. Potom sa predsa vezme na ruky a utíši...a tak dokolečka dokola.
Kočík predsa NIE JE na spanie...dokonca kočík, ktorý by bol pripojený na nejaký vláčik, či čo za ujovinu sa tu myslí.
veronikasad Kocik sa obcas pouzival na uspavanie sj pred tymi 40 rokmi, len mal trosku inu velkost ako dnes ...
buchač veronka...ale šak ja netvrdím opak....či ?

Mňa osobne len a len zaráža ten fakt, že tu niekto chce kočík na elektrický pohon....a TOTO je tak trochu choré.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    buchač Aj to som chcel spomenúť...ale sú tam negatíva :
    - fotrík by musel kolísku hojdať alebo vydumať niečo na el. pohon
    - a neverím, že by už nejaký ITák vytvoril aplikáciu na hojdanie kolísky
    Katy a R - a čo taká vylepšená ? - čo zmajstroval Edison vo filme "Nevera po slovensky"
    (pozícia 1:01:11)

    Mašina na kocikovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.