Zavrieť

Porady

ŠKOLA - doučovanie

Pozdravujem všetkých poraďákov!
Nájde sa medzi nami niekto, kto by vedel "dohodiť" spoľahlivú učiteľku slovenčiny na základnej škole? Samozrejme - na doučovanie môjho syna.
Čaká ho monitor a prijímačky.
Hľadám už celý týždeň a mám pocit, že doučovaniachtiví učitelia žijú hlavne v Bratislave, no mne by sa to hodilo v Košiciach, týždenne 2 hodiny.
Našla som síce nejaké vzdelávacie agentúry, ale individiuálne doučko by bolo lepšie.

Takže, ak viete o niekom, kto by bol ochotný dobre pripraviť dieťa,
dajte mi, prosím, vedieť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    zuzanavo
    Pozdravujem všetkých poraďákov!
    Nájde sa medzi nami niekto, kto by vedel "dohodiť" spoľahlivú učiteľku slovenčiny na základnej škole? Samozrejme - na doučovanie môjho syna.
    Čaká ho monitor a prijímačky.
    Hľadám už celý týždeň a mám pocit, že doučovaniachtiví učitelia žijú hlavne v Bratislave, no mne by sa to hodilo v Košiciach, týždenne 2 hodiny.
    Našla som síce nejaké vzdelávacie agentúry, ale individiuálne doučko by bolo lepšie.

    Takže, ak viete o niekom, kto by bol ochotný dobre pripraviť dieťa,
    dajte mi, prosím, vedieť.
    Skúšaj cez inzeráty, ja som takto našla nemčinára k dyslektikovi... Myslím na internete, sú rôzne bezplatné inzertné stránky.

    evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

    evaj63
    Moja dcéra má prípravu na monitor v škole, ako 0-tú hodinu. Aj zo slovenčiny aj z matematiky. Syn to mal tiež minulý rok. Majú to hradené z poukazov na mimoškolskú činnost'. Pripravujú ich učitel'ky, ktoré ich aj učia tie predmety. Dost' často aj robia testy z predchádzajúcich monitorov a decká potom nie su až tak vystresované. My sme z BA. Ale všetko závisí od školy a rodičov.

    Na strednú školu sa príjmačky robia len na talentovky, príjma sa na základe monitoru a prospechu, podl'a počtu bodov. Každá škola to má obodované. Na internete si l'ahko nájdete, čo ktorá škola vyžaduje na prijatie žiaka, aj kol'ko bodov treba.
    Naposledy upravil evaj63 : 17.10.10 at 18:19 Dôvod: dodatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.