Zavrieť

Porady

Externí účtovníci a odosielanie výkazov 3A pri "pomoci plus"

Externí účtovníci, ako budete postupovať v rámci "pomoci plus" pri odosielaní výkazov 3A prostredníctvom portálu www.Slovensko.sk pre svojich klientov SZČO - ZAMESTNÁVATEĽ-ov ? Ďakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 12.11.20 at 10:08 Dôvod: cele v nazve
6 komentárov     zbaliť
veronikasad Neposielam vykaz za ziadneho klienta, urobim mu výkaz, poslem na jeho mail, nech si ho odosle sam...
Janiela Aj ja som začala tak robiť. Pre všetkých.
1236Lenca Prosím vás, žiadame za firmu už dlhšiu dobu podporu podľa opatrenia 3a. Vždy som stiahla výkaz, vyplnila a šéf ho poslal. Chcela by som sa opýtať, kde teraz nájdem výkaz? Je dostupný až po prihlásení na eslovensko?
Blanka Urbanová Áno, až po prihlásení na www.Slovensko.sk
1236Lenca Prosím vás, vypisuje sa on-line? Alebo by ste mi ho vedeli stiahnuť a zaslať?
Blanka Urbanová Nakoľko mzdový program ešte nemáme aktualizovaný, nemôžme robiť výplaty a teda nemáme ani ten výkaz. Ale mrknite si tu na porade tému " Prvá pomoc plus - zamestnanci" tam je už asi 34 odpovedí, ako sa s tým účtovníci trápia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Externí účtovníci a odosielanie výkazov 3A pri "pomoci plus"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.