Zavrieť

Porady

Vyplacanie pomoci

Prosím vas, kedy ma byt vyplatena pomoc pre Szco za oktober, o ktorú sme ziadali 11.11.?
6 komentárov     zbaliť
kn-alka a podpísali ste už dohodu, alebo dodatok k dohode? Len čo bude spracovaná, pár dní po tom je vyplatený aj príspevok.
janinka2603 ked ide o tu dohodu a medzičasom som zivnost musela ukoncit?
Mila123 i v takom prípade (v prvej pomoci) bol nárok na príspevok
janinka2603 Lebo to mala podat moja uctovnicka.. Ked som sa jej na to opýtala, tak to nepodala lebo ze kedze som rusila živnosť, v čase pri podpise dohody by som zivnost uz mala ukončenú.. Takto som prisla o nejakých 500eur za oktober ????.. Avsak stale mam este výdavky a vyplatit nejake faktúry z tohto podnikania.. Viem to ešte nejako spätne doriešiť?
veronikasad Kedy si rusila zivnost?
janinka2603 K 13.11.bola ukončená
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Žiadosť/výkaz za mesiac október 2020 je
    možné predložiť do konca januára 2021.

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    janinka2603, ak si poberala príspevok aj v prvej pomoci, t..j. od marca, teda ak máš už dohodu podpísanú, tak za október určite nárok na príspevok máš. Z ÚP Ti majú poslať dodatok k dohode, nakoľko sa menili podmienky a zvyšovali príspevky. Ešte stále máš možnosť poslať výkaz za október. Ak si ešte dohodu nemala z ÚP, tak podľa mňa na príspevok za október nemáš nárok, lebo v čase podpisu dohody si už živnosť nemala.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.