Zavrieť

Porady

Ako zdaniť a odviesť príspevok zo SF zamestnancovi po skončení PP

Chcela by som sa spýtať ako najjednoduchšie zdaniť a odviesť príspevok zo SF poskytnutý zamestnancovi po skočení PP. Máte s tým nejaké skúsenosti?
Ďakujem
6 komentárov     zbaliť
ivka70 na zaklade coho bol vyplateny po skonceni PP?
Danah12 vznikol mu nárok za odpracované roky.
ivka70 Po skonceni PP? to mate niekde zadefinovane ,ze narok vznikne aj nezamestnancovi? preco ste to nevyplatili pri skonceni PP? podla mna jedine otvorit poslenu mzdu , tam to vyplatit a opravit vykazy ....
Danah12 Môžem ho prihlásiť a odhlásiť na posledný deň do ZP? do SP a daň neviem?
Mila123 ale, ale dá sa predsa urobiť aj doplatok mzdy po skončení PPV (tu bude možno problém, že to malo byť v poslednej výplate, ale to by som si ošetrila tak, že by som si dala podpísať príkaz na vyplatenie peňazí zo SF) , termín výplaty by bol teraz,,,,,,,a do ZP prihlasujete pod kódom 2Z k poslednému dňu mesiaca kedy má výplatu a do SP neprihlasujete, dáte VPP......opravíte si ešte ELDP
Mila123 zdaní sa to v mesiaci preddavkami, ale neuplatňujete nčzd, nakoľko tá padla pri ukončení PPV,,,,,,,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako zdaniť a odviesť príspevok zo SF zamestnancovi po skončení PP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.