Zavrieť

Porady

Vklad hotovosťou na bankový účet

Poprosím radu skúsených
Vklad hotovosťou na účet účtujete ako vyber z pokladne 261/211
A potom vklad na účet ďakujem
4 komentárov     zbaliť
veronikasad príklad zo školy ?
Jozef799 Rada ?
veronikasad chceš si robiť účto pre svoju firmu ?
avalik a bol vyber z pokladne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    nerob si z nás srandu láskavo... otázku ani nemôžeš myslieť vážne. snáď nechceš povedať, že sa zaoberáš účtovníctvom a nevieš absolútný základ, čo sa preberá na asi prvej hodine účtovníctva. mimochodom, aj google by ti vedel odpovedať, bez "blbých kecov"...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jozef799 Ďakujem som nováčik a len si to chcem potvrdiť nič viac
    jslancik očividne si nováčik. a to si plánuješ potvrdzovať každý jeden účtovný prípad? čo tak si nájsť skutočnú účtovníčku? alebo si spraviť aspoň kurz účtovníctva.
    pavol54 Keď som kúpil účtovnícky program tak som sa takúto otázku spýtal prednášajúcej a všetky účtovníčky pozreli na mňa ako na debila. takže 261 sú peniaze na ceste. vyberieš z pokladne 211 necháš na ceste zoberieš z cesty a vložíš na účet 221 pokl 261/211 vb 221/261
    veronikasad Venuj sa podnikaniu - len dufam že si nezaložil účtovnú firmu ...
    pavol54 Ešte druhá najkomplikovanejšia oblasť je účtovanie miezd a odvodov to si nechaj vysvetliť, kúp bonboniéru alebo banány a popýtaj sa nejakej účtovníčky okolo.
      zbaliť
    Jozef799 Ďakujem

    Vklad hotovosťou na bankový účet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.