Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    Prosím o radu . Už dlhšiu dobu asi tak 3 týždne sa mi nedá odhlásiť z porady. Vždy,keď sa odhlásim tak mi ukáže, že či sa chcem vrátiť na poslednú stránku ktorú som pozerala alebo či chcem prejsť na hlavnú stránku porady (klasika). Keď kliknem aj na jednu aj na druhú možnosť, tak môj nik nie je odhlásený. Okrem toho neustále stláčam aj F5 a nedarí sa, nedarí. Kedysi som s tým už mala problémy... Prosím poraďte ak ste sa stým už stretli čo mám robiť, aby som sa môhla bez problémov odhlásiť.
    Ďakujem za radu a ochotu pomôcť.

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    renča1 Pozri príspevok
    Prosím o radu . Už dlhšiu dobu asi tak 3 týždne sa mi nedá odhlásiť z porady. Vždy,keď sa odhlásim tak mi ukáže, že či sa chcem vrátiť na poslednú stránku ktorú som pozerala alebo či chcem prejsť na hlavnú stránku porady (klasika). Keď kliknem aj na jednu aj na druhú možnosť, tak môj nik nie je odhlásený. Okrem toho neustále stláčam aj F5 a nedarí sa, nedarí. Kedysi som s tým už mala problémy... Prosím poraďte ak ste sa stým už stretli čo mám robiť, aby som sa môhla bez problémov odhlásiť.
    Ďakujem za radu a ochotu pomôcť.
    Mne sa to tiež stalo... Keď sa ma začal vypytovať všeličo, tak som klikla znovu na "odhlásiť" a potom už dal pokoj - odhlásil ma.

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    Anja 111 , misomiso ja klikám za sebou aj 10 x a aj tak ma neodhlási. Misomiso , akou formou si vyčistím cookies?

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Nastroje - Moznosti siete internet (karta Vseobecne)- Vymazat subory cookies.

    Odhlasi Ta ale zo vsetkych chatov, kde si zareistrovana.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    ak pouzivas Firefox, tam sa daju mazat cookies pekne podla stranok, sice aj v Exploreri, ale tam je to neprehladne zoradene....

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    misomiso Pozri príspevok
    Nastroje - Moznosti siete internet (karta Vseobecne)- Vymazat subory cookies.

    Odhlasi Ta ale zo vsetkych chatov, kde si zareistrovana.
    Ďakujem už mi to funguje.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Ja mám zase iný problém. Ráno sa zaregistrujem, ale aj keď PORADA je pre mňa drogou, musím aj pracovať. Stiahnem PORADU dole na lištu a keď si chcem pozrieť príspevky po dlhšej dobe, zistím, že už som odhlásená. Čím to je, ako to mám správne urobiť?

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    zaškrtni si keď sa prihlasuješ "zapamätať"

    Axel Wers je offline (nepripojený) Axel Wers

    :-) Axel Wers
    Ale neodporúčam zaškrkávať políčko "zapamätať" v prípade ak používate verejný počítač, t.j. že má k nemu aj niekto iný prístup.
    V tom prípade sa môže stať že ten niekto získa prístup k vášmu kontu a tým pádom aj k súkromným správam a iným detailom.

    Verikef je offline (nepripojený) Verikef

    Verikef
    Čaute, ja som síce úplne nová medzi Vami ja neviem ani prihlásiť sa! Pomože mi niekto?

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Však už si prihlásená, bez prihlásenia nie je možné napísať príspevok ...

    ERRI je offline (nepripojený) ERRI

    žena ERRI
    ja som prihlásená, ale chcela by som sa odhlásiť a zmeniť meno,lebo pod týmto čo mám je hneď vedieť kto je to ,ako na to ?
    Dík za radu

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    PD Siladice Pozri príspevok
    ja som prihlásená, ale chcela by som sa odhlásiť a zmeniť meno,lebo pod týmto čo mám je hneď vedieť kto je to ,ako na to ?
    Dík za radu
    Uživateľské meno sa dá meniť len cez administrátora.
    Pozri priložený link
    http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_...update_profile

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.